Депутат Іванісов буде тимчасово виключений з партії Слуга народу

21 листопада 2019, 13:32
46
последние новости в Украине останні новини в Україні

За словами голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, поки йде перевірка інформації, що надійшла про судимість народного депутата Романа Іванісова, він напише заяву про вихід з партії і фракції за власним бажанням, передає кореспондент ASPI.

"Я вчора його набирав, сказав, що якщо інформація виявиться правдою, то вибач, ти не маєш жодної причини перебувати в партії і фракції, - заявив Арахамія на брифінгу. - Ми вирішили з ним, що він сам, з власної ініціативи, виходить з фракції і партії, ми це підтримуємо, і якщо він спростує інформацію, тоді заберемо його назад".

Арахамія також повідомив, що секретаріат фракції направив офіційні запити в ГПУ і СБУ з проханням перевірити інформацію про судимість Іванісова.

"Довідка у нього є про несудимість. Але мені юристи пояснили, що якщо є погашена судимість, то МВС видає довідку про несудимість", - сказав Арахамія.

За його словами, раніше Іванісов неодноразово говорив, що на нього чиниться тиск у зв'язку з його антикорупційною діяльністю, пов'язану з нелегальним видобутком бурштину на Рівненщині, і називає інформацію, що з'явилася в пресі про свою судимість "замовленням".

У той же час, якщо інформація про судимості підтвердиться, Іванісов залишиться народним депутатом, оскільки обирався в парламент за мажоритарним округом.

"Якщо судимість підтвердиться, ми будемо чинити на нього психологічний тиск, щоб він сам склав мандат. Позбавити його мандата неможливо", - стверджує Арахамія.
Як уже повідомлялося, ЗМІ поширили відомості про наявність судимості у народного депутата Романа Іванісова ("Слуга народу") за зґвалтування неповнолітньої.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Дружина п'ятого президента Петра Порошенка написала заяву про дострокове припинення повноважень в Українському Культурному Фонді для запобігання тиску з боку чинної влади на членів її команди.

13:56, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Вашингтон дав згоду на призначення новим послом України в США Володимира Єльченка.

13:29, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністерство закордонних справ України засудило прояви нетерпимості та словесні напади на адресу футболіста Романа Зозулі під час матчу другого дивізіону Іспанії.

13:13, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Верховну Раду був внесений президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) № 2598.

12:55, Сьогодні

У НАЗК розповіли тонкощі заповнення декларацій при наявності дитини, що проживає окремо

16 грудня 2019, 14:52
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Національному агентстві з протидії корупції (НАЗК) розповіли, як правильно заповнювати декларацію, при наявності неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів, які проживають окремо.

Фахівці НАЗК зазначили, що відомості про неповнолітню дитину члена сім'ї суб'єкта декларування від попереднього шлюбу, який проживає окремо від такого члена сім'ї суб'єкта декларування, не підлягають відображенню в декларації.

Про це представники Департаменту перевірки декларацій і моніторингу способу життя Національного агентства повідомили під час тренінгу "Фінансовий контроль - проблемні аспекти", який відбувся минулого тижня в Запоріжжі за сприяння обласної ради.

"Статтею 1 Закону до членів сім'ї суб'єкта декларування віднесені неповнолітні діти самого суб'єкта декларування, навіть за умови окремого проживання. Тому декларуванню в розділі 2.2 "Відомості про членів сім'ї суб'єкта декларування" підлягають відомості про неповнолітню дитину самого суб'єкта декларування, навіть якщо ця дитина проживає в іншій родині", - зазначив головний спеціаліст відділу аналітичної та роз'яснювальної роботи Департаменту перевірки декларацій і моніторингу способу життя Іван Михайлов.

Нагадаємо, Національне агентство спільно з Українською школою управління протягом жовтня - грудня проводять низку регіональних тренінгів для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в органах державної влади і місцевого самоврядування.

последние новости в Украине останні новини в Україні
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Протягом січня-листопада 2019 року контакт-центром Державної податкової служби України (ДПСУ) надано 746,8 тис. відповідей на питання фізичних і юридичних осіб.

14:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Державній податковій службі України назвали розміри податкових відрахувань, які будуть зобов'язані вносити фізособи-підприємці в 2020 році, а також повідомили розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року.

13:37, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Україна з 1 листопада по 14 грудня 2019 року знизила запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) на 9.3% (на 2 млрд 15,69 млн куб. М) - до 19 млрд 767,99 млн куб. м.

11:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Держлісагентство України впровадило електронний реєстр дозвільних документів на заготівлю деревини та онлайн карту рубок ("Ліс у смартфоні"). Тепер відкрито інформацію про деревину. 

10:40, Сьогодні