Дубілет повідомив про утворені навколо нього "зони напруги" і вимагає охорону

Автор:
1858
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 7 листопада, міністр Кабміну України Дмитро Дубілет повідомив у мережі, що ситуація навколо його діяльності в уряді почала викликати у деяких представників суспільства негативні реакції.

У зв'язку з "двома зонами напруги", що утворилися навколо нього, міністр попросив виділити йому охорону.

"Я звернувся сьогодні до Управління державної охорони з проханням виділити мені охорону. Коли я йшов до Кабміну, я був впевнений, що мій пост буде настільки технократичний, що кому-кому, а мені це точно не знадобиться. Але, мабуть, не в українській політиці. Зараз навколо мене раптом з'явилися дві зони напруги", - повідомив Дубілет у своєму телеграм-каналі 8 листопада.

Міністр пов'язує цю ситуацію з його діяльністю на високому державному посту, зокрема роботою над проєктом про боротьбу з тіньовим алкоголем, а також його участю у відборі претендентів на державні топ-посади.

"По-перше, я координую проєкт щодо боротьби з тіньовим алкоголем. Це - величезний і дикий ринок. Сподіваюся, що ми зможемо показати тут результати і додати до українського бюджету 5-10 млрд грн на рік, а українці стануть менше труїтися і вмирати. По-друге, я один з координаторів проведення конкурсів на державні топ-посади. Ми зараз робимо перезавантаження влади по всіх державних органах, підприємствах, установах. Чомусь деякі сторони вважають, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію", - пише Дубілет.

Міністр сподівається, що ситуація, що утворилася навколо його персони тимчасова, і незабаром все владнається.

"Ех, ще недавно я їздив виключно на Uber, а тут таке. Але я сподіваюся, що це явище тимчасове", - зазначив Дубілет у своєму повідомленні в п'ятницю.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні під Офісом президента під час акції протесту медичних працівників на людині загорівся одяг.

15:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу з журналістами прокоментував свою відставку на користь бізнесмена і експолітика Сергія Тігіпка.

14:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент Володимир Зеленський та нардеп Мустафа Джемілєв 26 лютого відвідали Форум «Age of Crimea» на честь 6-ї річниці кримського спротиву російській окупації.

14:18, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На адмінмежі з окупованим Кримом відкриється великий хаб для обслуговування громадян.

13:50, Сьогодні

Українці висловили свою думку стосовно реінтеграції окупованих територій Донбасу: результати соцопитування

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Понад половина громадян хотіли б, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей на тих самих умовах, що були раніше.

44% респондентів, оцінюючи ситуацію на Донбасі, вважають, що на сході України відбувається війна між Україною і Росією. Про це свідчать результати дослідження, оприлюднені в середу, 26 лютого, Центром Разумкова.

Повідомляється, що ще 19% українців вважають, що на Донбасі відбувається сепаратистський заколот, підтриманий Росією, 14% поділяють думку, що на сході України відбувається громадянська війна – конфлікт між проукраїнськи і проросійськи налаштованими громадянами України, 10% – війна між Росією і США, і 6% – що там відбувається боротьба за незалежність Донецької та Луганської народних республік.

Говорячи про політичне майбутнє територій "ДНР" та "ЛНР", більшість громадян України (54%) хотіли б, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей України на тих самих умовах, що були раніше, 13% – щоб ці території повернулися під контроль України, але отримали більше незалежності від Києва, 6% – щоб ці території утворили автономію у складі України, 5% – щоб ці території відокремилися від України і стали незалежними державами, 3% – щоб ці території відокремилися від України і увійшли до складу Російської федерації.

Встановлення миру на Донбасі силовим шляхом (відновлення військовою силою  контролю України над територіями "ДНР" і "ЛНР") підтримують лише 20% громадян (проти цього виступають 56%). Разом з тим, лише 13% підтримали б відокремлення територій, зайнятих "ДНР" і "ЛНР",  від України (не підтримують – 65,5%), лише 10% підтримали б визнання Криму російською територією в обмін на звільнення Донбасу (не підтримують – 70%).

Більшість респондентів (62%) виступають проти надання і закріплення в Конституції "особливого статусу" окремих територій Донецької та Луганської областей (підтримують це лише 21% опитаних).  Ще менш популярною є ідея введення в Україні  федеративного устрою (68% її не підтримують, підтримують – 11%).
Також переважно відкидаються громадською думкою такі компроміси задля досягнення миру на Донбасі: амністія  всім тим, хто брав участь у бойових діях на Донбасі (не підтримують 63%, підтримують – 14,5%), відмова від євроінтеграції, вихід з Угоди про асоціацію з ЄС (не підтримують 60%, підтримують – 20%), надання російській мові  статусу другої державної (не підтримують 54%, підтримують – 31%), відмова від  перспективи членства в НАТО, закріплення в Конституції нейтрального статусу України (не підтримують 54%, підтримують – 26%).

48% опитаних не підтримують налагодження торгово-економічних, фінансових контактів з "ДНР" і "ЛНР" (підтримують – 35%). Разом з тим, відносна більшість (41%) не підтримують ідею припинення  фінансування територій, зайнятих "ДНР" і "ЛНР" (виплату пенсій, зарплат тощо) (підтримують – 36%). Суперечливою є громадська думка стосовно започаткування офіційних переговорів української влади з нинішнім керівництвом "ДНР" і "ЛНР" – частка тих, хто підтримує цю ідею (41%), статистично значуще не відрізняється від частки тих, хто її не підтримує (40%).

Нагадаємо, що самопроголошена "Донецька народна республіка" почала конфіскацію автомобілів з українськими номерами.

Також повідомлялося, що звільнений з полону розповів про перебування в "Л/ДНР".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Наша освіта довго наслідувала радянську парадигму, і предмет "Захист Вітчизни" – один із проявів цього".

 

14:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Повернення Криму – беззаперечна частина української національної ідеї".

12:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Відомий харківський педіатр Євген Комаровський особисто відправився в Нові Санжари, щоб поговорити з населенням про поширення нового коронавірусу і про те, чого варто побоюватися, а чого ні.

11:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Україна сьогодні поділиться на зимові та весняні регіони. Іншими словами в одній частині країни завиватиме штормовий вітер і випаде мокрий сніг, в другій частині температура підніметься до +14 °С.

08:20, Сьогодні