ФОПи оточили нардепа Тищенка перед Радою та вимагали змінити закон Зеленського щодо РРО
Під стінами Верховної Ради 4 грудня відбулась акція протесту ФОПів. Нардеп зі "Слуги народу" Микола Тищенко пообіцяв мітингувальникам створити контактну групу з депутатів та підприємців для обговорення нових правок до закону про РРО.
"Зараз ухвалено таке рішення: наша група депутатська "Слуга народу", голова фракції Давид Арахамія та керівники з SaveФОП зустрічаємось і шукаємо актуальне рішення. З тими правками, про які ми домовимось разом. Потім ми вийдемо з цим рішенням на сцену до мітингувальників, і якщо ви скажете: "Так", то всі ми зобов'язуємось захищати саме цей проєкт закону", – повідомив Микола Тищенко.
Варто зазначити, що 30 листопада президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №4439-д щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям за скаргами щодо розрахункових операцій.
Підприємці не підтримали поданий президентом законопроєкт. Однак, Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроєкт №4439-д про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу.
Нагадаємо, що кореспондент ASPI news вів пряму трансляцію з-під будівлі парламенту, де і відбувався мітинг підприємців. Також 3 грудня ASPI news писало, що Федерація профспілок України та фізичні особи-підприємці з організації SaveФОП під Верховною Радою провели спільну протестну акцію. Учасники пікету вимагали змін до чинного законодавства та ухвалення нових законопроєктів.
Росія не зацікавлена в змістовних переговорах доти, доки Кремль вважає, що може продовжувати виснажувати Україну ударами по містах та інфраструктурі.
Україна вже почала посилювати підготовку енергетичної системи до нового опалювального сезону з урахуванням можливого посилення російських атак.
Росія вже на початку серпня виконала річний план державного оборонного замовлення з виробництва ракет «Циркон» та «Онікс».
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді заявив, що Росія працює над істотним збільшенням можливостей для одночасного ракетного удару по Україні.
Президент Володимир Зеленський розраховує на отримання Україною можливості самостійно виробляти ракети-перехоплювачі для систем Patriot, однак рішення щодо передачі відповідних ліцензій досі затягується.
Заступник міністра закордонних справ Росії Михайло Галузін заявив, що Москва нібито не погодиться на припинення бойових дій в Україні без усунення так званих «першопричин» війни.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді заявив, що українська кампанія ударів по логістичних центрах російського маркетплейсу Wildberries має не лише військовий, а й психологічний розрахунок.
Дональд Трамп може дедалі більше розглядати українські удари по військових, енергетичних та інфраструктурних об’єктах Росії не як перешкоду для дипломатії, а як інструмент, здатний створити умови для майбутніх переговорів.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія більше не може розраховувати на недоторканність власного стратегічного тилу.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія отримала від Північної Кореї нові балістичні ракети та готується розмістити на своїй території додатковий контингент військових КНДР.
Росія не зацікавлена в змістовних переговорах доти, доки Кремль вважає, що може продовжувати виснажувати Україну ударами по містах та інфраструктурі.
Україна вже почала посилювати підготовку енергетичної системи до нового опалювального сезону з урахуванням можливого посилення російських атак.
Росія вже на початку серпня виконала річний план державного оборонного замовлення з виробництва ракет «Циркон» та «Онікс».
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді заявив, що Росія працює над істотним збільшенням можливостей для одночасного ракетного удару по Україні.