Кабмін реалізуватиме програму "регіоналізації євроінтеграції"

30 вересня 2019, 16:02
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Уряд України має намір забезпечити створення в усіх областях України офісів євроінтеграції.

Такі плани закладено в програмі діяльності уряду, текст якої оприлюднено на сайті Верховної Ради.

"Уряд забезпечить створення в усіх областях України офісів євроінтеграції, з першочерговим фокусом на південні та східні області, з метою наближення можливостей євроінтеграції до громадян і бізнесу в регіонах", - йдеться в урядовій програмі.

У Кабміні мають намір досягти цього насамперед шляхом сприяння розвитку культурних та освітніх проєктів, контактів, а також економіки й інфраструктури із залученням інвестицій та фінансової допомоги Євросоюзу.

В уряді переконані, що фокус на "регіоналізацію євроінтеграції" дасть змогу направити додаткові ресурси в регіони, щоб їхні жителі безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію в ЄС.

Крім того, в програмі наголошують на тому, що до законодавства України буде впроваджено не менше ніж 80% актів ЄС, передбачених Угодою про асоціацію.

"Одним із результатів ухвалення цих заходів стане послідовне зростання підтримки громадянами України європейської інтеграції нашої держави", - йдеться в програмі.

При цьому в уряді декларують намір у діалозі з ЄС забезпечити "зростання прямих інвестицій в Україну від компаній із країн Євросоюзу та збільшення фінансової допомоги ЄС для України".

Нагадаємо, у Верховній раді України зареєстрували проєкт постанови №2186 "Про Програму діяльності Кабінету міністрів України". 

Відомості про це з’явилися на офіційному сайті українського парламенту.

Документ внесли 29 вересня, однак наразі текст постанови відсутній. 

Як відомо, постанову про схвалення Радою програми дій уряду наразі передали на ознайомлення керівництву парламенту.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 жовтня, відбувся 20-й з'їзд політичного об'єднання "Самопоміч", в ході якого на пост голови партії була обрана колишня віцеспікерка Верховної Ради України Оксана Сироїд.

18:00, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 жовтня, Вищий антикорупційний суд у місті Києві обрав запобіжний захід колишньому заступнику секретаря Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олегу Гладковському.  

17:14, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 жовтня, прессекретар глави держави Юлія Мендель повідомила про підписання президентом України Володимиром Зеленським 12 законів.

14:02, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 жовтня, президент України Володимир Зеленський затвердив структуру апарату Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). 

18 жовтня, 22:49

У Росії ухвалили законопроєкт про статус "носія російської мови"

19 жовтня 2019, 18:17
10
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 19 жовтня, в Росії опублікований офіційний документ, згідно з яким українці визнані "носіями російської мови".

Про це повідомляється на сайті уряду РФ, в якому перераховувалися рішення, прийняті 17 жовтня 2019 року.

Згідно з проєктом закону, в Російській Федерації передбачається можливість визнання комісією носіями російської мови без проходження співбесіди громадян Білорусі та України, які вільно володіють російською мовою.

"Схвалити проєкт федерального закону "Про внесення змін до статті 331 федерального закону "Про громадянство Російської Федерації" та внести його в Державну думу в установленому порядку", - йдеться в повідомленні на урядовому сайті РФ.

При цьому, порядок подачі заяв буде визначатися в російському Міністерстві внутрішніх справ.

Дане рішення має пряме відношення до надання посвідки на проживання в Росії.

Згідно з документом, статус носія російської мови спрощує отримання російського громадянства.

Таким чином, ті, кому присвоєно статус "носія" для отримання російського паспорта нема потреби проживати на території Російської Федерації п'ять років.

У свій час, колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зробив заяву, що всі російські паспорти, які буду видаватися українцям в Україні будуть вважатися недійсними.

Також повідомлялося, що колишній представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер в липні зробив заяву, що план Кремля прискореної видачі російських паспортів українцям, які проживають на тимчасово – окупованих територіях Донбасу суперечить Мінськими угодами.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, МНС Росії повідомило про 15 загиблих після прориву дамби в районі населеного пункту Щьотинкіно Курагинського району Красноярського краю на річці Сейба.

17:20, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, британський парламент через 37 річну перерву проводить засідання у свій "неробочий час".

14:22, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, в Красноярському краї Російської Федерації стався прорив греблі в золотодобувної артілі в Курагинському районі.

10:37, Вчора