Милованов пояснив 8 березня українкам причину їх низьких зарплат

Колишній український міністр економіки Тимофій Милованов у Міжнародний жіночий день загострив увагу на причини низької оплати "жіночої праці" в Україні.
Про це Тимофій Милованов написав у Facebook у неділю, 8 березня.
Так, ексміністр назвав 5 ймовірних причин через які у жінок можуть бути менші зарплати ніж у чоловіків.
Милованов повідомив, що за даними Держстату жінки в середньому отримують на 22-23% меншу зарплату, ніж чоловіки.
З міркувань Милованова, такі дані можуть у своєму корені містити 5 причин:
"1. За ту ж посаду жінкам платять менше. Але це легко довести та оскаржити в судах. Тому, на мою думку, це малоймовірно.
2. У компаніях, де платять більше, власники або топменеджмент віддають перевагу чоловікам. Це чисто теоретична можливість, в яку я не вірю, і по якій у мене немає підтвердження.
3. Культура і стереотипи в суспільстві воліють чоловіків при просуванні в кар'єрі. Таким чином, на вищих посадах з великими зарплатами стає більше чоловіків. Мені здається це потенційно можливо, як гіпотеза.
4. Жінки більше проводять часу поза ринком праці (Робота вдома, діти, і т.п.) і тому мають менше часу на розвиток навичок і кар'єри. Якщо це так, то державна політика і модернізація ринку праці (часткова зайнятість, робота з дому...) можуть допомогти виправити цю проблему.
5. Є" типово чоловічі "посади і "типово жіночі". Типово чоловічі посади мають більш високу зарплату. Особисто я не вірю в" типово чоловічі "і "типово жіночі" посади. Але допускаю, що суспільство може в таке вірити, особливо коли це стосується керівних посад. Ця причина схожа з причиною 3. Там йдеться про швидкість в просуванні в кар'єрі. Тут про не можливість отримати певного типу посади", - повідомив у Facebook Милованов.
Раніше ASPI повідомляло, що Милованов не виключає можливості повернутися в Київську школу економіки або працювати в бізнесі.
"Я ще не знаю, поки я перебуваю в академічній відпустці. У мене контракт з університетом в Піттсбурзі. Можливо, в Київську школу економіки повернуся", – сказав Милованов, відповідаючи на питання журналістів, чим планує займатися після Міністерства.
Також повідомлялося, що Тимофій Милованов раніше пояснив своє небажання продовжувати співпрацювати в Кабміні з новим урядом.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.
Президент України Володимир Зеленський обговорив сьогодні з новопризначеним секретарем Ради національної безпеки і оборони Рустемом Умєровим роботу РНБО України та Ставки Верховного Головнокомандувача, а також окреслив персональні завдання в оборонній та перемовній сферах.
Спецпосланець президента США Дональда Трампа в Україні Кіт Келлог, під час свого візиту до Києва, ознайомився з компонентами російської зброї, які виготовлялися на Заході. Елементи було вилучено зі знищеного або захопленого озброєння країни-агресора.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пройшов медичне обстеження через появу "легкого набряку" на ногах і синців на одній з рук. Про це йшлося у заяві Білого дому.
Президент США Дональд Трамп "агресивно" добиватиметься реалізації своїх намірів щодо припинення війни РФ проти України.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтримав рішення президента США Дональда Трампа щодо подальшого постачання озброєння Україні. Про це повідомило BBC
Сполучені Штати Америки прагнуть швидко постачати озброєння Україні відповідно до плану президента Дональда Трампа щодо закупівлі зброї Європою. Також розглядають можливість продажу систем ППО Patriot з власних запасів.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.