Мир починається там, звідки йдуть російські сили, — Волкер

Спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер дав коментар щодо перспективи розвитку мирного життя на окупованих частинах українського Донбасу.
Так, Волкер зазначив у своєму Twitter, що як приклад виступає місто Маріуполь.
Five years ago this week, Ukrainian defenders liberated Mariupol which has been peaceful (except for when Russian forces shelled it killing dozens) ever since.
— Kurt Volker (@SpecRepUkraine) June 14, 2019
The lesson for Donbas is that when Russian forces leave, peace begins.
We want #peace4Ukraine https://t.co/qRO0CMqSvx
"П'ять років тому цього тижня українські захисники звільнили Маріуполь, який був мирним (за винятком тих випадків, коли російські війська обстрілювали його, вбиваючи десятки). Урок для Донбасу полягає в тому, що коли російські сили йдуть, починається мир. Ми хочемо #peace4Ukraine", — написав Волкер.
Варто відзначити, що раніше Спецпредставник США Курт Волкер дар рекомендацію про те, що необхідно пропустити російських спостерігачів на вибори в Україні.
Він також зазначив, що в іншому випадку виникнуть підстави поставити вибори під сумнів.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.
Президент України Володимир Зеленський обговорив сьогодні з новопризначеним секретарем Ради національної безпеки і оборони Рустемом Умєровим роботу РНБО України та Ставки Верховного Головнокомандувача, а також окреслив персональні завдання в оборонній та перемовній сферах.
Спецпосланець президента США Дональда Трампа в Україні Кіт Келлог, під час свого візиту до Києва, ознайомився з компонентами російської зброї, які виготовлялися на Заході. Елементи було вилучено зі знищеного або захопленого озброєння країни-агресора.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пройшов медичне обстеження через появу "легкого набряку" на ногах і синців на одній з рук. Про це йшлося у заяві Білого дому.
Президент США Дональд Трамп "агресивно" добиватиметься реалізації своїх намірів щодо припинення війни РФ проти України.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтримав рішення президента США Дональда Трампа щодо подальшого постачання озброєння Україні. Про це повідомило BBC
Сполучені Штати Америки прагнуть швидко постачати озброєння Україні відповідно до плану президента Дональда Трампа щодо закупівлі зброї Європою. Також розглядають можливість продажу систем ППО Patriot з власних запасів.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.