Москалькова прокоментувала можливість обміну Вишинського на українських моряків

16 липня 2019, 17:49
18
последние новости в Украине останні новини в Україні

Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова на суді у справі керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського  прокоментувала його можливий обмін на 24 українських моряків.

"Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін – проти таких підходів, коли про людей говорять як про обмінний фонд. І сам Кирило Вишинський каже, що він не згоден на жодні обміни, і добиватиметься виправдувального вироку", – заявила Москалькова.

За словами омбудсмена, потрібно шукати інші правові та моральні механізми, завдяки яким люди повернуться додому, до родин, повідомляє "Радіо Свобода".

Москалькова нагадала, що раніше Росія направляла Україні ноту, що моряків можуть відпустити у випадку, якщо вони гарантовано продовжать брати участь в попередньому і судовому слідстві в Москві.

"Наша сторона направила конкретну ноту українській стороні. Вона не була підтримана через те, що, мабуть, є неузгодженість в діях. Дуже хочеться, щоб ця координація дій органів була налагоджена для конструктивного діалогу", – сказала Москалькова.

Нагадаємо, уповноважені з прав людини в Росії і Україні, Тетяна Москалькова і Людмила Денісова, мають намір звернутися до президентів Володимира Путіна і Володимира Зеленського з проханням про помилування низки засуджених.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Кабінет міністрів України оприлюднив звіт про свою діяльність за 2019 рік.

14:12, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Ми допоможемо людям по обидва боки лінії зіткнення слухати і чути. Вже багато зроблено. Але ще більше роботи попереду".

12:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

До Верховної Ради України надійшов звіт роботи Кабінету міністрів України, який народні обранці планують заслухати в сесійній залі у п’ятницю, 21 лютого.

12:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Колишній глава Офісу президента України після свого звільнення відправився в теплі країни.

12:04, Сьогодні

У Китаї замінять "заражені" купюри новими банкнотами

17 лютого 2020, 14:17
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Китаї з обігу приберуть купюри, пущені в дію в торгових операціях під час епідемії коронавірусу.

Про це 17 лютого повідомляє телеканал CNN, відзначаючи, що центральний банк Китаю реалізував нову стратегію щодо стримування коронавірусу.Йдеться про глибоке очищення і знищення потенційно заражених грошових коштів.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, новий коронавірус може зберігатися протягом щонайменше декількох годин на поверхні.

Тепер китайські банки повинні знезаражувати готівку за допомогою ультрафіолетового світла і високих температур, а потім зберігати їх протягом 7-14 днів, перш ніж пускати в обіг, йдеться в прес-релізі Центрального китайського уряду.

"Готівка", що надходить з районів з високим ризиком інфікування, таких як лікарні та стихійні ринки, будуть "спеціально оброблені" і відправлені назад в Центральний банк замість рециркуляції.

Щоб компенсувати постачання, банк випустить великі суми нових готівок. Так, в січні банк виділив 4 млрд юанів ($573 млн) в нових банкнотах в Ухань, китайське місто, де почався спалах. Такі дані наведені в пресрелізі уряду.Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ Китайської Народної республіки заявили про прибуття на територію Китаю фахівців ВООЗ.

Також повідомлялося, що до повернення українців на батьківщину з китайського міста Ухань, що є епіцентром спалаху смертельно-небезпечного коронавірусу, залишається кілька днів.

Крім того, ще 105 людей стали жертвами нового коронавірусу в материковому Китаї минулої неділі, повідомила Китайська національна комісія охорони здоров'я (NHC).

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Міністерстві закордонних справ Китайської Народної Республіки заявили про прибуття на територію Китаю фахівців ВООЗ.

11:09, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Ще 105 людей стали жертвами нового коронавірусу в материковому Китаї минулої неділі, повідомила Китайська національна комісія охорони здоров'я (NHC).

09:20, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Управління охорони здоров'я Хубею повідомило, що в їхній провінції ще 116 осіб померли від коронавірусу в четвер, 13 лютого, в результаті чого загальне число смертей у всьому світі склало щонайменше 1486.

14 лютого, 10:34
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Не обов'язково проявляти симптоматику вірусного захворювання, щоб бути розповсюджувачем коронавірусу, вважають в центрі з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

14 лютого, 09:20