Народні депутати обіцяють бізнесу створити єдині правила для всіх

4 листопада 2019, 14:25
75
последние новости в Украине останні новини в Україні

4 листопада в Європейському бізнес-центрі голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха поділився планами роботи з представниками ділових кіл.

Про це повідомляє кореспондентка ASPI.

На початку свого виступу Наталуха заявив, що бачить мета заходу як спробу перейти від "турборежиму до велопробігу". Важливо обговорити всі мінуси і зрозуміти, як діяти далі, стверджує народний депутат.

"Сьогодні ми зрозуміли одну річ, що питання інтелектуальної власності хвилює український бізнес передусім, а значить і нас теж. Ми плануємо створити єдині правила для всіх", - розповів Наталуха ASPI.

За його словами, "не всі сфери працюють, як хотілося б". У свою чергу, він готовий вислухати будь-які пропозиції для вирішення існуючих проблем.

"Сьогодні ми почули ідею про створення перевірок інтернет-торгівлі ринковим наглядом, оскільки багато виробників не мають своєї повної інформації щодо ФОП. А це означає, що людина, яка здійснила покупку будь-якого товару в інтернеті, навіть не зможе звернутися по допомогу. Нам важливо, щоб все було прозоро. Тому зараз гостро стоїть питання про єдині правила для всіх, з метою захисту прав власності. Важлива також підтримка промисловості та експорту, і я не маю на увазі - просто потримати за ручку. Ми будемо рухатися, і відстоювати інтереси українських виробників. І я готовий вислухати будь-які пропозиції для вирішення даних проблем", - стверджує голова профільного комітету.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 13 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції" № 198-ІХ. 

22:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 13 листопада, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, представляючи розроблену членами Комітету концепцію "Закону про медіа", наголосив, що це ще не проєкт закону.

21:08, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 13 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №1061 щодо проведення аудиту безпеки автомобільних доріг. 

20:22, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 13 листопада, повідомляється, що найбільш високооплачуваним антикорупціонером жовтня став член НАПК Олександр Скопич – він заробив 278 тис. грн. 

20:12, Вчора

Суд продовжив ще на два місяці арешт підривачу мосту Метро в Києві

13 листопада 2019, 22:56
14
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 13 листопада, Дніпровський районний суд Києва продовжив на 2 місяці запобіжний захід у вигляді утримання під вартою колишньому військовому Олексію Бельку, який погрожував підірвати київський міст Метро.

"Таке рішення на сьогоднішньому засіданні прийняв Дніпровський районний суд. Києва. Підозрюваний перебуває під вартою до 12 січня 2020 року", - повідомляє прокуратура Києва в середу.

18 вересня близько 16:00 невідомий чоловік зупинився в своєму автомобілі на мосту Метро в Києві і почав погрожувати підірвати міст. Чітких вимог чоловік не висував.

13 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відмовила в зміні запобіжного заходу службовцю групи компаній "ДТЕК", підозрюваному у справі "Роттердам+".

"За результатами розгляду суд постановив відмовити в задоволенні зазначених клопотань і залишити в силі рішення суду першої інстанції, яким до підозрюваного було застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 10 млн грн, а також покладено низку процесуальних обов'язків", - повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) на своїй сторінці у Facebook.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 13 листопада, столичні детективи затримали чоловіка, який у верхньому одязі ховав наркотики.

18:40, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 13 листопада, стало відомо, що у четвер, 14 листопада у Києві очікуються пориви вітру.

16:37, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 13 листопада, в мережі повідомили про черговий випадок вандалізму в Україні, вчинений зловмисниками минулої ночі.

14:45, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У Київській міській раді депутати ухвалили рішення про проведення інвентаризації застарілого житлового фонду столиці.

14:03, Вчора