Не думаю, що в "Слузі народу" приймуть Разумкова назад у фракцію, - Корнієнко

Перший заступник голови депутатської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не думає, що фракція підтримає повернення до складу Дмитра Разумкова. Але, Корнієнко вважає, що Разумков зможе проявити себе і як позафракційний депутат.
Олександр Корнієнко не впевнений, що депутати підтримають повернення Дмитра Разумкова у фракцію "Слуг народу". Про це він розповів під час брифінгу у понеділок, 4 жовтня.
На питання, чи прийме фракція Разумкова, якщо він напише заяву з проханням включити його в "Слугу народу", Корнієнко відповів: "Фракція буде розглядати 70 на 30 приймати рішення. Я думаю, що після всього того, що ми чуємо на свою адресу за останні два тижні, я б на місці колег точно не голосував за. Не впевнений, що фракція це підтримає. Але, звичайно, заяву розглянемо в робочому порядку", - заявив Корнієнко.
Також він зазначив, що позафракційні депутати мають широкий спектр прав на засіданнях. Він також нагадав, що Разумков, коли його обрали спікером Ради, вийшов з фракції - як того вимагає регламент, за власним бажанням, у зв'язку з обранням на посаду. Корнієнко додав, що потрібно перевірити, чи є такий вихід з фракції підставою для зняття мандата з'їздом партії. Він підкреслив, що в будь-якому випадку рішення буде приймати не він, а з'їзд партії. Крім того, є ще позиція Центральної виборчої комісії.
"Вони можуть обговорювати тимчасові слідчі комісії, записуватися на виступи, записуватися в пункт різний по п'ятницях, записуватися на годину запитань до уряду. Думаю, що Дмитро Олександрович зможе попрацювати як позафракційний, показати себе, так би мовити, взяти участь в дискусіях різних, комітет вибрати собі - у нього буде таке право, як позафракційного. у нас багато є квот в комітетах для позафракційних. є здається, в спортивному комітеті. тобто можна десь знайти собі місце", - розповів Корнієнко.
Нагадаємо, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков офіційно запросив депутатів фракції "Слуги народу" на зустріч, щоб обговорити "незадовільну" роботу за два роки на посаді спікера парламенту. Також ASPI news повідомляло, що заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що депутати не захотіли розмовляти з Разумковим і зустрічі, на яку запрошував спікер, не буде.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.
Президент України Володимир Зеленський обговорив сьогодні з новопризначеним секретарем Ради національної безпеки і оборони Рустемом Умєровим роботу РНБО України та Ставки Верховного Головнокомандувача, а також окреслив персональні завдання в оборонній та перемовній сферах.
Спецпосланець президента США Дональда Трампа в Україні Кіт Келлог, під час свого візиту до Києва, ознайомився з компонентами російської зброї, які виготовлялися на Заході. Елементи було вилучено зі знищеного або захопленого озброєння країни-агресора.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пройшов медичне обстеження через появу "легкого набряку" на ногах і синців на одній з рук. Про це йшлося у заяві Білого дому.
Президент США Дональд Трамп "агресивно" добиватиметься реалізації своїх намірів щодо припинення війни РФ проти України.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтримав рішення президента США Дональда Трампа щодо подальшого постачання озброєння Україні. Про це повідомило BBC
Сполучені Штати Америки прагнуть швидко постачати озброєння Україні відповідно до плану президента Дональда Трампа щодо закупівлі зброї Європою. Також розглядають можливість продажу систем ППО Patriot з власних запасів.
29-те засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться онлайн 21 липня під керівництвом Великої Британії та Німеччини.
Британія може приєднатися до закупівель зброї США для України – Стармер
В Офісі президента заявили, що серед найбільших противників у Європі щодо конфіскації активів Росії є Бельгія, Франція, Німеччина та Італія.