Партійні "Оскари" та "гарбузи": "Слугам народу" роздали нагороди у Трускавці

З п'ятниці, 1 жовтня, по неділю, 3 число, у Трускавці на Львівщині відбувається вже друга за рахунком виїзна зустріч "Слуг народу". Якщо у липні 2019 року майбутній нардепів намагалися навчити навичкам депутатської професії, то зараз, у присутності президента Володимира Зеленського та обраних міністрів з силовиками, відбувався як "розбір польотів" за два роки, а також нагородження за "заслуги" та "промахи".
Вранці 1 жовтня до Трускавця потягом прибула "перша партія" народних обранців з фракції "Слуга народу". У вагоні з Києва, з якого, до речі, висадили журналістів, яким спочатку пощастило купити квитки поряд з нардепами, приїхало близько півсотні "рядових" депутатів разом із помічниками.
Але вже через кілька годин парковка біля найдорожчого готелю Трускавця Rixos Prykarpattya, де ціна номерів складає, на хвилиночку, від 2 до 20 тисяч гривень за добу, була забита дорогими особистими автомобілями, в основному люксовими седанами та позашляховиками. На майданчику помітили декілька Mercedes GLS, BMW X5, Audi Q7, Audi A6 і А7, Volkswagen Touareg, Toyota Prado, Range Rover Sport, Lexus ES, Infiniti QX, Porsche та багато інших престижних автівок. Харчувалися обранці у ресторані з дивною, як для Прикарпаття, назвою "Ё-моё".
Сам Володимир Зеленський на трієчку з плюсом за п'ятибальною шкалою оцінює роботу ще недостатньо досвідчених "слуг". До партії в нього є певні питання. Глава держави вважає, що депутатам, насамперед, треба звернути увагу на свою роботу та працювати на місцях, у регіоні, де пройшов обранець, незважаючи на те, "мажоритарник" він чи "списочник". Власне, здобутки та "косяки" "слуг" були відзначені вже під час неформальної зустрічі "без краваток", під час роздачі "партійних Оскарів" та "гарбузів" у рамках церемонії премії "Слугам по заслугах".
"Відповідальністю року" став Ігор Копитін, який примудрився не пропустити жодного засідання парламенту. "Шаолінем року" обрали Микола Сольського, який провів за трибуною парламенту найбільше часу. "Наполегливість року" віддали Галині Третьяковій, яка не здавала своїх позицій, не зважаючи на хейтерів. "Євроінтегратор року" - це Марія Мезенцева, а "Децентралізатор року" - Віталій Безгін. "Червоною кнопкою року" стала Людмила Буймістер, яка натискала "проти" під час голосування за принципові для партії законопроекти. "Батько року", тобто депутат, який дбає про дітей з особливими потребами - Павло Сушко. Галина Янченко забрала нагороду "Інвест-няня року" як голова ТСК з захисту інвесторів. Анастасія Радіна перемогла у номінації "Бджоли проти меду" за найбільш "болючі" для депутатів закони. Данило Гетьманцев, як голова комітету, який провів найбільшу кількість реформ, став переможцем у номінації "Кількість і якість".
Також депутатів нагороджували й у жартівливих номінаціях. Але замість "оскарів" слуги отримували "гарбузи". "Чим би депутат не тішився" - у такій номінації переміг Жан Беленюк за сон під час засідання парламенту, У номінації "Трохи по-мобільному" переміг Михайло Радуцький за листування в месенджері. "Цитати великих людей" - тут переміг дует Давида Арахамії та Олександра Корнієнка за розмову про сосни. У номінації "18+" переписка про матрац принесла перемогу Галині Третьяковій. Номінація "Що це було" - за законопроект про напівпровідники відзначили Роксолана Підласу. Й у номінації "Турбо жим-жим" переміг депутат ресторатор Микола Тищенко.
ASPI news інформувало, що Тищенко вже встиг посперечатися зі своїм однопартійцем Романом Грищуком під час "смарт"-вечірки в Трускавці. "Я буду з тобою розмовляти так, як розмовляю. Ти зае*** вже, бл***", - доводив він свою правоту колезі на підвищених тонах, але помітив, що за ним спостерігають. Також ми писали, що президенту країни Володимиру Зеленському не подобається, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков виносить питання своєї відставки в засоби масової інформації. На його думку, воно є виключно внутрішньофракційним.
У новому складі Кабмін ухвалив кілька важливих рішень щодо напрямків роботи, зокрема в економічній та оборонній сфері. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 27 липня, звітуючи про перший тиждень уряду.
Держсекретар США Марко Рубіо наголосив, що президент Дональд Трамп закликає до конкретних кроків щодо завершення війни РФ проти України. Про це він заявив в етері Fox News.
Російська армія намагається вклинитися між Покровськом та Костянтинівкою. Це і є місце, на якому ворог зосередив основні зусилля влітку, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) Хортиця Віктор Трегубов в етері телемарафону.
Від початку повномасштабної війни з Росією 684 воїни були відзначені званням Герой України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Facebook.
Наразі немає жодних ознак того, що російські окупанти можуть прорвати або зламати українську оборону. Таку думку висловив колишній командувач Сухопутних військ США у Європі генерал Бен Годжес в інтерв'ю "Студія Захід".
Росія буде готовою до "конфронтації" з Європою у 2027 році, тому Польща зараз активно готується до такого сценарію. Про це повідомив польський прем’єр Дональд Туск, опублікувавши відповідну заяву на платформі Х.
Однією із ключових тем на переговорах президента США Дональда Трампа із прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером та президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн під час його п'ятиденного візиту у Шотландію стане припинення війни в Україні.
Україна і Росія загалом погодилися з необхідністю організації зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським і російським правителем Володимиром Путіним.
Головком ЗСУ висловив вдячність президенту США Дональду Трампу та генсеку НАТО Марку Рютте за швидке постачання зенітних систем.
Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів про формування професійної та результативної команди своїх заступників. Він запевнив, що кожному будуть поставлені конкретні завдання, а перші результати мають бути відчутні максимально швидко.
У новому складі Кабмін ухвалив кілька важливих рішень щодо напрямків роботи, зокрема в економічній та оборонній сфері. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 27 липня, звітуючи про перший тиждень уряду.
Держсекретар США Марко Рубіо наголосив, що президент Дональд Трамп закликає до конкретних кроків щодо завершення війни РФ проти України. Про це він заявив в етері Fox News.
Російська армія намагається вклинитися між Покровськом та Костянтинівкою. Це і є місце, на якому ворог зосередив основні зусилля влітку, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) Хортиця Віктор Трегубов в етері телемарафону.
Від початку повномасштабної війни з Росією 684 воїни були відзначені званням Герой України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Facebook.