Під час диспуту на Загальнонаціональному круглому столі в Раді пролунали заклики до референдуму

Автор:
22
последние новости в Украине останні новини в Україні

Під час засідання Загальнонаціонального круглого столу, який в даний момент проходить у стінах Верховної Ради, представник аграріїв підняв питання про проведення всеукраїнського референдуму, необхідний на його думку, перед прийняттям доленосного закону про продаж сільськогосподарських земель в Україні.

Про це в п'ятницю, 27 вересня, з місця події передає кореспондентка ASPI.

В обговоренні питань пов'язаних із законом про продаж землі цього року беруть участь представники асоціацій аграрного та фермерського секторів.

Як повідомляє кореспондентка із зали засідання, настрій у фермерів під час обговорення земельного закону — не дуже радісний. На їхню думку, влада не захищає їхні інтереси.

Крім того, учасники круглого столу з фракції "Батьківщина" стурбовані, що з відкриттям ринку землі село і селяни стануть не потрібні

У свою чергу, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко запропонувала провести референдум з продажу землі.

Також в ході круглого столу представник аграрного сектора звернувся з проханням до Президента: "Зупиніться! Зупиніться! Чого ви хочете досягти продавши землю? Згадайте досвід Аргентини. Чому фермерам не допомагаєте в розвитку?"

Крім того один з представників сільськогосподарського сектору заявив, що перш ніж виносити рішення по закону про продаж землі необхідно провести референдум, де і фермери та аграрії зможуть висловити свою точку зору і таким чином підтвердити легітимність прийняття чи не прийняття даного закону

"Ми вже продаємо зерно і пшеницю і купуємо макарони!",- прозвучало в залі Верховної Ради, - "згодом для українців картопля стане екзотичним фруктом, тому що на проданій землі будуть вирощувати експортоорієнтовані арго — продукти".

Нагадаємо, 27 вересня, на вулиці Грушевського, 5, в будівлі Верховної Ради проходить Загальнонаціональний круглий стіл, в ході якого йде гаряча дискусія щодо майбутнього прийняття закону, який регулює продаж сільськогосподарських земель в Україні.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Слова президента РФ Володимира Путіна про те, що Росія і Україна мають об’єднатися і стати конкурентом для Європи, викликали критику з боку Володимира Зеленського.

16:19, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.

15:19, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я та затвердив її склад.

21 лютого, 22:02
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували підтвердження Арбітражним Трибуналом юрисдикції у справі про порушення Росією Конвенції ООН з морського права в Керченській протоці та Азовському морі.

21 лютого, 21:26

Україна посилює охорону на адмінмежі з окупованим Кримом

Автор:
10
последние новости в Украине останні новини в Україні

Прикордонники Південного регіонального управління та Регіонального управління морської охорони ДПСУ проводять спеціальні заходи з посилення прикордонної безпеки на адміністративній межі з анексованим Кримом.

Про це повідомляє пресслужба Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби України.

"З метою стабілізації обстановки на адміністративній межі з ТОТ України АР Крим та узбережжі Чорного та Азовського моря, недопущення порушення прикордонного режиму на ділянках відповідальності Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, прикордонниками Південного регіонального управління та Регіонального управління морської охорони проводяться спеціальні заходи з залученням мобільних підрозділів, прикордонної авіації, кораблів та катерів морської охорони", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, житель анексованого Росією півострова Крим, був затриманий силовиками Федеральної Служби безпеки РФ (ФСБ) у зв'язку з підозрою його в участі в батальйоні імені М. Челебіджихана.

Про це 17 лютого, в понеділок повідомляє РБК-Україна, посилаючись на російські інформджерела.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Крим»
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Житель анексованого Росією півострова Крим, був затриманий силовиками Федеральної Служби безпеки РФ (ФСБ) у зв'язку з підозрою його в участі в батальйоні імені М. Челебіджихана.

17 лютого, 09:55
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Керченський міський суд заарештував на 10 діб чотирьох українських рибалок, захоплених напередодні російськими прикордонниками в Азовському морі.

16 лютого, 15:20
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Захоплені Росією українські рибалки є мешканцями села Райнівка Приморського району Запорізької області.

16 лютого, 11:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Так звана "влада" анексованого Криму назвала єдину можливість проведення українських виборів на півострові.

15 лютого, 16:47