Почему нет никаких заявлений - что будет с тарифами

5 березня 2018, 14:22
170
последние новости в Украине останні новини в Україні

Экстренная пресс-конференция, которая состоялась на прошлой неделе по ее мнению была похожа на свадьбу - «Политикам бросили микрофон, как букет невесты, за который потом они начали бороться». В результате никаких четких ответов и заявлений не поступило. «Как только появляются вызовы, которые отвлекают политиков от избирательного процесса - начинается паника».

Больше всего ее волнует вопрос, почему нету никаких заявлений - что будет с тарифами? «Буквально на прошлой неделе в кулуарах Верховной Рады журналисты поднимали вопрос о тарифах, и все уклоняются от этих вопросов. Реального ответа на них нет ».

Вообще экстренная ситуация на один день, похожая на цирк, считает политолог. Сначала возвели панику, закрыли все учебные заведения - начиная с детских садов и заканчивая вузами. Всех развезли к бабушкам, а уже через день обучения восстановили. Паника закончилась, отменили все каникулы и объявили «это был только однодневный кризис».

Накануне заявления о непродолжительном кризисе, Президент Украины Петр Порошенко призвал украинцев присоединиться к так называемой акции «прикрути». Президент предложил прикрутить отопление не только в домах украинцев, но и в детских садиках и школах. Александра считает «прикрути» детонатором для общества, тем более в условиях, когда «март, забыл, что он весна».

«Те, кто так яро когда-то призивали самостоятельно добывать газ, почти ничего не сделали за все время», «это не проблемы одного дня и они постоянно откладываются в какой долгий ящик», - заявила политический эксперт Александра Решмедилова.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент Володимир Зеленський закликав українців до єднання, що, за його словами, додасть нації сили.

08:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

КСУ 16 січня почав розглядати відповідність Конституції закону №1008.

18:45, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 21 січня, у МЗС прийняли вірчі грамоти.

17:30, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Відповідним законом пропонується збільшити надходження до Фонду розвитку підприємництва.

15:05, Вчора

У компанії Apple розповіли чим буде відрізнятися iPhone 12 від своїх побратимів по бренду

22 січня 2020, 09:40
6
последние новости в Украине останні новини в Україні

Новий продукт Apple мобільний телефон  iPhone 12 збираються оснастити додатковими камерами й тонким корпусом.

Як повідомили в Macotakara, нові iPhone 12 можуть отримати новий тонкий корпус, а також більшу кількість камер.За даними видання, iPhone 12 C екраном в 6,7 дюйма стане продовженням iPhone 11 Pro Max.

У виданні відзначили, що додавання дюймів до розміру екрана вплинуло на товщину корпусу, яка складе близько 7,4 міліметра.

За прогнозами аналітиків, дисплеї в новому поколінні замінять на органічні електролюмінесцентні OLED-екрани. При цьому пристрої повинні зберегти рекордний рівень автономної роботи акумуляторів, який показали смартфони в минулому році. iPhone 12 з екраном в 6,1 і 6,7 дюйма отримають нову потрійну камеру зі збільшеним сенсором.

Однак, треба відзначити, що в даний момент точних характеристик немає, проте вже відомо, що смартфон буде краще фотографувати при поганому освітленні.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple відмовилася від плану з шифрування резервних копій пристроїв в хмарному сервісі iCloud, таким чином в корпорації відреагували на заяву ФБР, що шифрування ускладнило ряд розслідувань.

На повідомлення відреагував творець месенджера Telegram Павло Дуров. На його думку, подібне рішення дозволяє вважати iCloud "інструментом стеження".

Він додав, що додатки, що зберігають в iCloud особисті повідомлення користувачів (зокрема, месенджер WhatsApp, один з головних конкурентів Telegram), являють собою частину проблеми.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Технології»
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Відмова компанії Apple шифровки резервних копій пристроїв в хмарному сервісі iCloud може свідчити, про те, що сервіс став інструментом стеження для спецслужб.

20:46, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Компанія Space X, засновником якої є Ілон Маск, провела випробування системи порятунку Dragon Crew.

20 січня, 16:24
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Аналітики визначили, якими найчастіше поєднаннями символів користувалися споживачі інтернет-простору при створенні паролів у 2019 році.

17 січня, 09:14
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Сьогодні, 16 січня, стало відомо, що екс-військова була завербована представниками так званого "МДБ ДНР"

16 січня, 17:07