Показували компромат на Трампа, – експерт піддав сумніву джерело з США про підготовку заколоту в Україні
Журналіст американського сайту Buzzfeed News Крістофер Міллер розповів про ймовірних організаторів державного перевороту в Україні. Чому до цієї інформації потрібно ставитися вкрай обережно, розповів заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.
Згідно з джерелами Міллера, головним куратором державного заколоту в Україні є працівник ФСБ РФ Василь Лаптєв. Йому допомагали колишні працівники МВС України, які наразі перебувають у Криму, Олексій Васильєв, Василь Грицак та Едуард Федосов. Організатори начебто намагалися використати суспільну напругу всередині України та боротьбу між Зеленським та Ахметовим.
"Buzzfeed News та його журналіст Крістофер Міллер є джерелами "компромату" на Трампа. Пригадуєте, у 2017 році з'явилася скандальна інформація "з достовірних джерел", що тодішній президент США Дональд Трамп під час візиту до Москви, зажадав собі той самий номер у готелі, де зупинявся Барак Обама з дружиною та викликав туди повій. Й саме цим компроматом російські спецслужби начебто й тримали Трампа. Тобто дані про "змовника Лаптєва, який готує переворот на мільярд Ахметова", опублікував той самий американський медіапроєкт, що оприлюднив "компромат" на Трампа. Не треба економити там, де заощаджувати не варто...", – підкреслив Голобуцький.
Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський звинуватив Ахметова в організації та фінансуванні державного перевороту в Україні. Також ASPI news повідомляло, що Зеленський анонсував, що найближчим часом Єрмак почне налагоджувати контакти з Кремлем.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна та РФ мають "хороші шанси" укласти мирну угоду навіть без його посланців Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.
Ненависть між лідерами України і РФ ускладнює процес переговорів, але все ще є "шанс на успіх". Про це заявив президент США Дональд Трамп під час підписання указів у Білому домі.
Президент Володимир Зеленський розповів, що від початку 30 січня Росія майже не атакувала енергетичну інфраструктуру України.
Протягом 2026 року навряд чи станеться завершення війни РФ в Україні, вважають аналітики медіа The Wall Street Journal.
Плани російських окупантів не змінилися і наразі їхнє завдання - до кінця березня-початку квітня російські військам вийти на адмінкордони Донбасу. Про це розповів заступник голови Офісу президента Павло Паліса.
Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами у Києві заявив, Україні не передавали офіційними каналами дані про жодні домовленості президента США Дональда Трампа і правителя РФ Володимира Путіна на Алясці, але у Києві є розуміння, про що там найімовірніше йшлося.
Тристороння зустріч між Україною, РФ та США, запланована на неділю, 1 лютого, наврядчи відбудеться в цей день. Про це під час розмови з журналістами заявив президент Володимир Зеленський.
Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що переговори з Україною в ОАЕ можуть тривати два дні.
Президент України Володимир Зеленський категорично відкинув можливість зустрічі з Володимиром Путіним у Москві. При цьому він публічно запросив главу Кремля до Києва.
Україна готова до деескалаційних кроків, та буде дзеркально дотримуватись енергетичного перемир'я, хоча напряму в Абу-Дабі воно не обговорювалось.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна та РФ мають "хороші шанси" укласти мирну угоду навіть без його посланців Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.
Ненависть між лідерами України і РФ ускладнює процес переговорів, але все ще є "шанс на успіх". Про це заявив президент США Дональд Трамп під час підписання указів у Білому домі.
Президент Володимир Зеленський розповів, що від початку 30 січня Росія майже не атакувала енергетичну інфраструктуру України.
Протягом 2026 року навряд чи станеться завершення війни РФ в Україні, вважають аналітики медіа The Wall Street Journal.