Політики висловили співчуття рідним та близьким загиблого Тимчука

Президент України Володимир Зеленський співчуває рідним і близьким загиблого в середу народного депутата Дмитра Тимчука (фракція "Народний фронт"), повідомляють в адміністрації глави держави.
"Не стало Дмитра Тимчука. Патріот, народний депутат, офіцер, військовий журналіст, а від початку російської агресії в Криму співзасновник "Інформаційного спротиву" надійно тримав фронт інформаційної війни. Президент співчуває рідним і близьким Дмитра. Це велика втрата для країни", - йдеться в мікроблозі Адміністрації президента України в соцмережі Twitter.
"З життя пішов Дмитро Тимчук - справжній патріот України.
З Дмитром ми познайомилися в буремні часи на початку 2014 року, коли розпочалася агресія РФ проти нашої країни. Це була не класична війна, а її брудна гібридна форма, коли українців убивали не тільки на фронті, але й намагалися деформувати їх свідомість, використовуючи величезний арсенал інформаційних технологій та провокацій.
Дмитро був одним із перших, хто почав допомагати захищати країну саме на інформаційному фронті. Створивши "Інформаційний спротив", він активно протидіяв технологіям російських спецслужб, що намагалися посіяти паніку, зневіру, агресію проти української влади та держави. Він був одним із перших, хто розпочав потужний рух захисників України від інформаційної агресії Росії.
Велика втрата для нашої країни. Мої глибокі співчуття всім рідним та близьким Дмитра Тимчука. Вічна пам‘ять".
Експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав Тимчука великим патріотом України і другом:
"Загинув наш друг, великий український патріот Дмитро Тимчук. Це болюча втрата для України і для кожного з нас. Моє глибоке співчуття рідним і близьким Дмитра. Вічна йому пам‘ять".
Партія "Народний фронт", до якої входив загиблий, оприлюднила заяву, в якій назвала честю роботу з Тимчуком:
Досвідчений військовий журналіст, який неодноразово висвітлював події в гарячих точках - Іраку, Лівані, Косово, - навесні 2014 взяв на себе величезну відповідальність і протидіяв з командою волонтерів потужній інформаційній пропаганді Кремля, поки українські державні структури лише розгортали свою роботу.
Саме Дмитро Тимчук першим розповів з фактами про російські регулярні війська в Криму та Донбасі, про обсяги мародерства і особливості паспортизації ЛДНР по-російськи.
Висловлюємо співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Дмитра. Тяжке горе. Разом з вами відчуваємо біль втрати світлої людини і патріота".
Володимир Путін підтримує встановлення перемир’я, але спочатку "потрібно вирішити цілу низку нюансів". Таку заяву зробив його прессекретар Дмитро Пєсков.
Делегації України і США узгодили перелік із 22 "дуже конкретних" дій на нещодавніх переговорах у Лондоні. Вони можуть стати основою для подальших домовленостей щодо врегулювання війни.
Пропозиція Володимира Путіна щодо "перемир'я" на 9 травня є початком прямих перемовин без попередніх умов.
Президент США Дональд Трамп знову висловив думку, що російський диктатор Володимир Путін хоче припинити війну проти України, незважаючи на триваючі атаки росіян.
Україна була і залишається однією з найбільш корумпованих країн у всьому світі, заявив радник президента США з питань нацбезпеки Майкл Волтц.
Визнання Сполученими Штатами Криму російським може стати поштовхом до найпотужнішого перезавантаження в історії світу, вважає міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін.
Помічник та давній соратник російського диктатора Володимира Путіна Микола Патрушев вважає, що РФ не досягла всіх своїх цілей у війні проти України, та "замахнувся" на Одесу. Він вважає, що країна-терорист тільки наближається до "перемоги".
Спеціальний представник президента США Кіт Келлог розкритикував оголошену російським диктаром Володимиром Путіним пропозицію "триденного перемирʼя", заявивши, що Штати зацікавлені в довгостроковому припиненні вогню.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни переймаються через те, як пройде їхній парад, а мають перейматися через те, що війна досі триває.
Володимир Путін підтримує встановлення перемир’я, але спочатку "потрібно вирішити цілу низку нюансів". Таку заяву зробив його прессекретар Дмитро Пєсков.
Делегації України і США узгодили перелік із 22 "дуже конкретних" дій на нещодавніх переговорах у Лондоні. Вони можуть стати основою для подальших домовленостей щодо врегулювання війни.
Пропозиція Володимира Путіна щодо "перемир'я" на 9 травня є початком прямих перемовин без попередніх умов.