Пристайко: місцеві вибори маємо провести одночасно по всій Україні

13 вересня 2019, 15:35
32
последние новости в Украине останні новини в Україні

Українська влада хотіла б проведення місцевих виборів по всій країні, включно з тимчасово непідконтрольними уряду територіями Донбасу.

Про це в кулуарах 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Ми погодилися на Мінські домовленості 5 років тому, в тому числі і на проведення виборів. На нашу думку, ідеально було б провести вибори, поки це неможливо, одночасно у всій нашій державі. У них вже були двоє виборів — фейкових, їх результатів ми не визнаємо. Зараз ми пропонуємо провести одночасно вибори по всій території, включаючи окуповану", — сказав він.

Пристайко також додав, що "формулу Штайнмаєра" ще в 2016 році узгодив п'ятий президент України Петро Порошенко.

"Формулу Штайнмаєра", яку наш глава держави узгодив, ми, як люди, які виконують навіть те, що пообіцяли наші попередні президенти, повинні виконувати. Ми зараз обговорюємо, в якій формі", — пояснив він.

Дипломат запевнив, що "в ній немає нічого цікавого, або такого, щоб звинувачували в "зраді", або "перемозі".

План Штайнмаєра — формула, згідно з якою, окупована частина Донбасу має отримати тимчасовий особливий статус під час виборів на цих територіях, які проводитимуться у відповідності до Мінських домовленостей, а після доповіді ОБСЄ за підсумками виборів цей особливий статус мають закріпити на постійній основі.

Раніше Центральна виборча комісія затвердила обсяг видатків за програмою "Проведення виборів народних депутатів України" до проєкту державного бюджету на 2020 рік у сумі 95 млн 522 тисяч гривень.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд ліквідує тіньові ринки та корупційні схеми в різних галузях.

19:39, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України жорстко відреагував на протести проти евакуації співвітчизників з Китаю.

19:02, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Україна порушить питання атаки бойовиків в районі Золотого на засіданні Ради безпеки ООН.

16:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Наполегливо закликаємо Росію дотримуватися своїх Мінських і Нормандських зобов'язань".

15:47, Сьогодні

Розробка і тестування вакцини від коронавірусу може зайняти від 12 до 18 місяців, — ВООЗ

18 лютого 2020, 21:58
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Розробка вакцини проти нового коронавірусу може зайняти від 12 до 18 місяців, заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони Здоров'я Тедрос Аданом Гебрейесус.

Про це 18 лютого повідомляє телеканал CNN.

Тедрос Аданом Гебрейесус зазначив, що в даний момент Довгострокова Підготовка до випуску такої вакцини повинна узгоджуватися з негайними рішеннями в галузі громадської охорони здоров'я.

"Це те поле можливостей, яке не можна упускати", - сказав Гебрейесус в цей вівторок під час брифінгу.

У свою чергу, директор Департаменту ВООЗ з управління інфекційними ризиками Сільві Бріан заявила, що кандидат на звання такої вакцини може з'явитися приблизно через 16 тижнів, але для того, щоб довести її ефективність на людях, будуть потрібні місяці розробки та випробувань. Бріан зазначила, що з моменту проведення наради ВООЗ з дослідження коронавірусу, що відбулася на початку лютого, не було отримано ніяких нових даних про розробку вакцини.

Виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я Майк Райан сказав, що в найближчі місяці багато життів можуть бути врятовані навіть без вакцини, тому необхідні негайні інвестиції для підтримки систем охорони здоров'я та забезпечення лікування.

"Зараз є хворі люди та системи охорони здоров'я, які мають ряд вразливостей", - сказав Райан.- "Ми можемо врятувати багато життів за допомогою підтримуючої терапії".

Нагадаємо, Національна комісія охорони здоров'я Китаю в минулий понеділок підтвердила 98 нових смертей від коронавірусу, причому 93 з них припадає на провінцію Хубей, яка є епіцентром спалаху.

Також повідомлялося, що виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан заявив, що організація поки не планує класифікувати спалах коронавірус як "пандемію".
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Національна комісія охорони здоров'я Китаю в минулий понеділок підтвердила 98 нових смертей від коронавірусу, причому 93 з них припадає на провінцію Хубей, яка є епіцентром спалаху.

08:58, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан заявив, що організація поки не планує класифікувати спалах коронавірусу як "пандемію".

07:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Китаї з обігу приберуть купюри, пущені в дію в торгових операціях під час епідемії коронавірусу.

14:17, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Міністерстві закордонних справ Китайської Народної Республіки заявили про прибуття на територію Китаю фахівців ВООЗ.

11:09, Вчора