Разумков анонсував проведення з'їзду "Слуги народу": порядок денний

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 28 жовтня, стало відомо, що з'їзд партії "Слуга народу" відбудеться наприкінці першої декади листопада 2019 року.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

"Якщо я не помиляюся, або 9 або 10 листопада це буде. Перелік питань ще формуватиметься, зокрема питання про заміну голови партії", - сказав Разумков на брифінгу в понеділок у Києві.

Він зазначив, що на з'їзді, зокрема, ухвалюватиметься рішення про вибори в об'єднаних територіальних громадах.
    
Голова Верховної Ради та лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков підтвердив, що має намір піти з посади голови політичної сили. Він пояснив, що як у спікера парламенту в нього багато роботи, і поєднувати її з роботою голови партії неможливо.

16 жовтня Верховна Рада України постановила, що представником парламенту в Конституційному Суді України може бути народний депутат, і призначила на цю позицію Ольгу Совгирю із фракції "Слуга народу".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

В.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець відреагувала на звинувачення народного депутата Гео Лероса  у тому, що син міністерки працює у ВП "Енергоатом-Тейдінг" за її сприяння.

18:10, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Під МВС 28 травня пройшла акція на підтримку підозрюваних у справі вбивства білоруського журналіста Павла Шеремета "Aвакoff, надай докази". На події була присутня Яна Дугарь, яка до недавнього часу знаходилась під нічним домашнім арештом.

17:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Росія погодилась на частину умов України в питанні врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, щодо обговорення сформованих списків осіб для наступного обміну полоненими.

17:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков висловився щодо потреби вносити зміни до мовного законодавства України. Він прокоментував позицію щодо цього у фракції “Слуга народу”.

17:15, Сьогодні

МОЗ ухвалило рішення про оплату трансплантації серця за кордоном для п'яти громадян

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

П’ять пацієнтів, хвороби яких наразі не лікуються в Україні, отримають необхідне лікування у закордонних клініках за кошти Державного бюджету України. Таке рішення було прийнято на засіданні Комісії Міністерства охорони здоров’я з питань направлення для лікування за кордон.

П’ять пацієнтів, хвороби яких в Україні вилікувати неможливо, отримають необхідне лікування в закордонних клініках за кошти Державного бюджету України. Про це повідомляє пресслужба МОЗ в четвер, 28 травня.

Зазначається, що усі пацієнти (серед яких одна дитина) потребують трансплантації серця. МОЗ України постійно перебуває на контакті з клініками, де проходять лікування українські громадяни. Так, проведення лікування громадян України за кордоном можливо при умові дотримання карантинних вимог країни, до якої направлені українські громадяни. Загалом, з початку 2020 року Комісії МОЗ з питань направлення для лікування за кордоном було прийнято рішення щодо здійснення фінансування лікування 316 громадян України.  

"До іноземних клінік за програмою "Лікування громадян України за кордоном" направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України. Лікування за кордоном – виключний захід, передбачений для громадян, захворювання яких не лікуються на території України, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак", - зазначають у МОЗ. За бюджетною програмою КПКВК 2301360 "Лікування громадян України за кордоном" у 2020 році було передбачено 1 089 949,9 тис. грн.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав розпорядження про звільнення першої заступниці Міністра охорони здоров'я Олени Теряєвої. Також повідомлялось, що в МОЗ назвали, які області не готові до послаблення карантину.

 
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

П’ятеро пацієнтів, яким необхідна трансплантація серця, зможуть отимати необхідне лікування у клініках за кордоном за кошти Державного бюджету. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

18:05, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Жінку, хвору на коронавірус, яка мала ускладнення онкологічного характеру, перевезли з Київського онкодиспансеру в область. Медичні заклади столиці нібито не прийняли через відсутність прописки.

13:39, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Міністерстві охорони здоров'я України озвучили прогноз щодо дати, коли в країні не зафіксують жодного нового випадку захворювання на коронавірус. Віктор Ляшко вже з обережністю озвучив цю дату. 

12:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Село Липча на Закарпатті закрили на карантин через спалах коронавірусу. Однак його мешканці відмовились здавати біоматеріали необхідні для тесту на COVID-19.

15:29, Вчора