Російська ФСБ заявляє, що українські моряки не є військовополоненими

8 грудня 2018, 12:16
72
последние новости в Украине останні новини в Україні

Про це розповіли у ФСБ під час брифінгу, передає DW.

Також у службі зазначили, що закриття Керченської протоки перед інцидентом з військовими суднами України було пов'язано із запобіганням провокації щодо Кримського моста.

"Передусім, це було пов'язано з запобіганням провокації, яка могла бути здійснена суднами ВМС України як стосовно Кримського моста, так і щодо безпеки судноплавства в Керч-Єнікальському каналі", - заявив представник департаменту берегової охорони прикордонної служби ФСБ Олексій Вольський.

За його словами, розслідування кримінальної справи про "незаконний перетин державного кордону РФ" щодо 24 українських моряків, заарештованих після інциденту в Керченській протоці, передано в центральний апарат ФСБ Росії.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Дружина п'ятого президента Петра Порошенка написала заяву про дострокове припинення повноважень в Українському Культурному Фонді для запобігання тиску з боку чинної влади на членів її команди.

13:56, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Вашингтон дав згоду на призначення новим послом України в США Володимира Єльченка.

13:29, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністерство закордонних справ України засудило прояви нетерпимості та словесні напади на адресу футболіста Романа Зозулі під час матчу другого дивізіону Іспанії.

13:13, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Верховну Раду був внесений президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) № 2598.

12:55, Сьогодні

У ДПСУ повідомили на які питання найчастіше відповідають спеціалісти їх контакт-центру

16 грудня 2019, 14:38
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Протягом січня-листопада 2019 року контакт-центром Державної податкової служби України (ДПСУ) надано 746,8 тис. відповідей на питання фізичних і юридичних осіб.

Такі даний були приведені пресцентром відомства 16 грудня.

Повідомляється, що із загальної кількості відповідей 727,5 тис. надано в телефонному режимі, 17,5 тис. - електронною поштою і факсом, 1,8 тис. - з використанням автовідповідача.

У ДПСУ вказали, з якими найчастіше питаннями зверталися платники податків в контакт-центри податкового відомства.

Як виявилося, найпопулярнішими питаннями стали питання податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, прав і обов'язків платників податків.

Для зручності суб'єктів господарювання та громадян База знань розміщена на офіційному веб-порталі ДПС у розділі "Питання-відповіді з Бази знань" загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР). Тому відвідувачі порталу можуть в будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на свої запитання. Цією послугою з початку 2019 року скористалися 2,8 млн клієнтів.

Як повідомляється, в ЗІР функціонують розділи: "Необхідно знати", "Актуальні питання", "Останні зміни в законодавстві", "Інтерактивна карта", "Ставки податків і зборів".

Розділи дозволяють користувачам ресурсу оперативно і в зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому та іншому законодавстві, а також забезпечують контроль за додержанням якого покладено на ДПС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску. Для зручності використання впроваджено мобільні додатки ЗІР на базі операційних систем Android та iOS.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Державній податковій службі України назвали розміри податкових відрахувань, які будуть зобов'язані вносити фізособи-підприємці в 2020 році, а також повідомили розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року.

13:37, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Україна з 1 листопада по 14 грудня 2019 року знизила запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) на 9.3% (на 2 млрд 15,69 млн куб. М) - до 19 млрд 767,99 млн куб. м.

11:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Держлісагентство України впровадило електронний реєстр дозвільних документів на заготівлю деревини та онлайн карту рубок ("Ліс у смартфоні"). Тепер відкрито інформацію про деревину. 

10:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України встановив у понеділок параметри для іноземної валюти, таким чином ще більш зміцнивши позиції гривні.

08:20, Сьогодні