Стало відоме прізвище "ворога Трампа" у команді Зеленського
Персональний адвокат президента США Рудольф Джуліані, який скасував свою поїздку в Україну із-за ворогів Дональда Трампа і США в оточенні Зеленського, озвучив одне з імен.
Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу Fox News.
Рудольф Джуліані сказав, що Володимира Зеленського оточують вороги Трампа і навіть США, а один з них був визнаний причетним у наданні допомоги демократам на американських виборах 2016 року. Зокрема, Джуліані зазначив, що одним з дуже активних супротивників президента Трампа і прихильників Хілларі Клінтон був нардеп Сергій Лещенко.
"Він вже був визнаний винним щодо наших виборів 2016 року. За цих обставин зустріч була б малоефективною і могла опинитися в руках тих, хто захотів би спотворити її суть", - сказав Рудольф Джуліані.
Також адвокат Трампа стверджує, що його мета полягала в тому, щоб поділитися інформацією, "щоб допомогти розслідуванню щодо українських чиновників, які допомагали Клінтон на президентських виборах у США:
"Це розслідування може виявити деяких людей, які ініціювали і поширювали твердження, які були визнані помилковими в результаті двох розслідувань ФБР. Цей помилковий заряд не виник з повітря. Якщо цей заряд не виник в Україні, є докази, що підштовхнули до життя його саме там, і підштовхнули незаконними засобами".
Сам нардеп відреагував на висловлювання Рудольфа Джуліані на своїй сторінці у Facebook.
"Все, що відбувається-це просто дичина. Заради порятунку себе на посаді генпрокурора Луценко втягує Україну як розмінну монету в американські вибори "Трамп проти Байдена".
Луценко думав, що Порошенко переоберуть на другий термін, а він очолить партію на виборах і стане потім прем'єр-міністром. А тепер змушений систематично дезінформувати Джуліані, щоб не йти у відставку", - написав Сергій Лещенко в Facebook.
Нагадаємо, адвокат Трампа планує зустріч із Зеленським.
Українська оборонна компанія Fire Point готується завершити сертифікацію своєї тактичної балістичної ракети FP-7 та провести необхідні випробувальні запуски.
Російський комплекс в Єлабузі, де Москва щодня виробляє сотні ударних безпілотників, залишається одним із найважливіших об’єктів російського військово-промислового комплексу.
Президент Володимир Зеленський поки не зміг знайти кандидата, який відповідав би його вимогам до майбутнього посла України у Сполучених Штатах.
Росія в ніч на 14 серпня завдала масштабного удару по Україні, атакувавши одразу 12 областей ракетами, авіабомбами та безпілотниками.
Прем’єр-міністр Сергій Корецький представив ключові пріоритети нового уряду та проєкт програми його діяльності.
Польща наразі не планує передавати Україні нову партію ракет для систем Patriot, оскільки має обмежені запаси таких боєприпасів і повинна враховувати власні потреби у протиповітряній обороні. Водночас питання підтримки України засобами ППО залишається актуальним для Варшави, яка вже передала Києву частину дефіцитних перехоплювачів.
У червні 2026 року Україна отримала 7,2 млрд євро військової допомоги від міжнародних партнерів — це найбільший місячний обсяг із квітня 2024 року.
Сили безпілотних систем України протягом перших 13 днів серпня завдали серії ударів по 240 енерговузлах російських окупаційних військ.
Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що Москва нібито досі не отримала від Сполучених Штатів нових пропозицій України щодо припинення війни.
Україна через посередника передала Росії пропозицію про взаємне припинення ударів по цивільних об’єктах у Чорному морі.
Українська оборонна компанія Fire Point готується завершити сертифікацію своєї тактичної балістичної ракети FP-7 та провести необхідні випробувальні запуски.
Російський комплекс в Єлабузі, де Москва щодня виробляє сотні ударних безпілотників, залишається одним із найважливіших об’єктів російського військово-промислового комплексу.
Президент Володимир Зеленський поки не зміг знайти кандидата, який відповідав би його вимогам до майбутнього посла України у Сполучених Штатах.
Росія в ніч на 14 серпня завдала масштабного удару по Україні, атакувавши одразу 12 областей ракетами, авіабомбами та безпілотниками.