Стефанчук розповів про кількість хворих на COVID-19 нардепів
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про скорочення кількості хворих на COVID-19 депутатів. За останніми даними Стефанчука, зараз у Раді хворіють 20 народних депутатів.
У парламенті вже менше народних депутатів, хворих на COVID-19. Про це речник Руслан Стефанчук сказав під час погоджувальної ради ВРУ у понеділок, 14 лютого.
"Вже, слава Богу, набагато менше народних депутатів, хворих на COVID. Тому я дуже сподіватимусь, що ситуація вирівнюється, і ми зможемо забезпечити безпосередню присутність народних обранців у залі парламенту. Станом на сьогодні - 20 народних депутатів. Але ця інформація зменшується, тому що, ви знаєте, видано відповідні розпорядження Міністерства охорони здоров'я, де сказано, що за п'ять днів особи можуть приступати. Тому, подивимося завтра у залі", - сказав Стефанчук.
Спікер висловив сподівання, що депутати усвідомлюють, що в нинішній період усі мають "забути про свої болячки" і працювати в сесійній залі, щоб мати можливість приймати необхідні для держави рішення. В Апараті ВР, додав Стефанчук, хворі близько 40 людей.
Нагадаємо, що НАБУ та САП викрили депутата Київради Трубіцина на отриманні хабаря. Він вимагав та отримав 1,26 млн грн від приватного підприємця за встановлення МАФів у столиці. Окрім депутата, було викрито ще п'ятьох людей. Усіх їх затримали. Також ASPI news повідомляло, що керівник одного з департаментів Київводоканалу був затриманий на великому хабарі.
У Росії вже вп’яте заявили про «захоплення» Луганської області, однак цього разу навіть власні громадяни відреагували з обуренням.
Федір Веніславський заявив, що стриманість керівника ОП Кирила Буданова є свідомим стилем роботи, який відповідає його професійному підходу.
В Естонії різко відреагували на заяву президента Володимира Зеленського про можливу загрозу нападу Росії на країни Балтії.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.
Президент Володимир Зеленський пояснив, чому Дональд Трамп може бути небезпечним для України та світу.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде шукати всі можливі способи отримати додаткові системи протиповітряної оборони, навіть якщо доведеться домовлятися, міняти чи шантажувати партнерів.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібні надійні гарантії безпеки, які не можуть бути формальними чи декларативними.
Посол України Андрій Мельник жорстко відповів на заяви постпреда Росії Василя Небензі під час засідання Ради Безпеки ООН.
Представники Дональда Трампа планують відвідати Київ найближчим часом. Візит американської делегації має стати важливим сигналом у контексті війни та міжнародної підтримки України.
Посол України Андрій Мельник виступив на засіданні Ради Безпеки ООН, де різко відповів на потік брехні з боку російських представників.
У Росії вже вп’яте заявили про «захоплення» Луганської області, однак цього разу навіть власні громадяни відреагували з обуренням.
Федір Веніславський заявив, що стриманість керівника ОП Кирила Буданова є свідомим стилем роботи, який відповідає його професійному підходу.
В Естонії різко відреагували на заяву президента Володимира Зеленського про можливу загрозу нападу Росії на країни Балтії.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.