Терехов пообіцяв "підняти планку Кернеса ще вище" (Фото)
Ігор Терехов склав присягу міського голови Харкова на позачерговій сесії міськради. Він пообіцяв відкриту та прозору роботу міської ради.
На позачерговій сесії Харківської міської ради 8 скликання, що відбулася 11 листопада, Ігор Терехов склав присягу та офіційно вступив на посаду Харківського міського голови. Про це повідомила пресслужба Харківської міської
"Гарантую, я буду мером усіх харків'ян незалежно від політичних та особистісних переваг. Городяни повинні знати: я відстоюватиму інтереси Харкова", - сказав Терехов, виступаючи перед депутатами.
Свій виступ він почав українською мовою, але після перших кількох фраз перейшов на російську, пославшись на емоції, що його переповнюють. Терехов подякував харків'янам, які підтримали його на виборах, та своїй команді. Проте, соратників попередив, що "недоторканних немає".
"Це наша з вами спільна перемога, дякую, що не підвели. Однак хочу сказати: недоторканних немає. З тими, хто не справлятиметься із заданим нами темпом перетворень, нам не по дорозі. З тими, чия якість роботи не буде відповідати моїм вимогам і, найголовніше, очікуванням харків'ян, - нам не по дорозі. Харківська міськрада буде найвідкритішою, а її діяльність - найпрозорішою. Гроші городян мають і працюватимуть на користь усієї громади Харкова", - заявив Терехов.
Він закликав депутатський корпус до спільної конструктивної роботи та не використовувати міськраду як майданчик для політики та популізму.
"Кожна з фракцій міської ради може, а головне, зобов'язана зробити все для розвитку Харкова. Я відкритий для кожного. Я зроблю все, щоб наша співпраця на благо харків'ян була продуктивною... Хочу повторити те, що говорив завжди: у цій залі немає місця політиці, немає місця популізму та вузькопартійним інтересам. Давайте не витрачати час на політичні розбірки. Час та сили необхідно присвятити нашому улюбленому рідному місту Харкову", - сказав Терехов та заявив, що не має наміру зменшувати темпи розвитку міста.
"За останні десятиліття завдяки зусиллям Геннадія Адольфовича Кернеса планку перетворень у нашому місті було піднято дуже високо. Моя мета - підняти її ще вище, задати небувалий темп розвитку міста у всіх сферах його життєдіяльності", - сказав Терехов.
Як повідомлялося, 31 жовтня у Харкові пройшли позачергові вибори міського голови. Вони були призначені через смерть Геннадія Кернеса, обраного міським головою на виборах восени 2020 року. За даними міськвиборчкому, явка становила 28,29%. Увечері 1 листопада міська територіальна виборча комісія встановила результати голосування, згідно з якими секретар Харківської міськради Ігор Терехов здобув перемогу у першому турі, здобувши 146 249 голосів виборців (50,66%). За його найближчого конкурента, колишнього міського голову Харкова Михайла Добкіна, проголосували 82 008 осіб (28,41%).
Раніше секретар Харківської міськради Ігор Терехов вручив нагороди офіцерам та курсантам академії Нацгвардії. Також ASPI news повідомляло, що більша частина харків'ян, які вже визначилися зі своїм кандидатом на виборах мера міста, віддали свій голос за виконувача обов'язків міського голови Ігоря Терехова. Про це свідчать електоральні настрої у Харкові.
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що президент Дональд Трамп не розуміє, чому Україна та Росія досі не змогли домовитися про припинення війни.
Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом заявив, що мирний процес щодо України має включати рівну участь усіх сторін, зокрема Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба МЗС Китаю.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчі контакти з американською стороною не принесуть конкретних рішень щодо територіальних питань.
Президент США Дональд Трамп доручив своїй команді переговорників зосередитися на головному завданні — зупинити кровопролиття у війні проти України. Про це заявив віцепрезидент США Джей Ді Венс, коментуючи підготовку до майбутніх переговорів між делегаціями Вашингтона, Москви та Києва.
Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні повідомив про нові результати роботи з очищення Служби безпеки України. За його словами, вже відбулися затримання співробітників, чиї інтереси "зовсім не Україна".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що ядерна риторика Москви є не більше ніж інструментом політичного тиску напередодні тристоронніх переговорів делегацій України, США та Росії. Про це він сказав під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере у Києві.
Президент Володимир Зеленський у розмові з американським телеканалом Fox News заявив, що Україна вже здобула перемогу у війні, розв’язаній Росією. За його словами, головним доказом цього є те, що Москва не змогла змінити курс Києва, не окупувала державу та не замінила український прапор.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про домовленість щодо проведення нової тристоронньої зустрічі між Україною, США та Росією на початку березня. Про це він заявив у своєму Telegram після телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом.
У Кремлі відкинули ідею тристоронніх переговорів президентів Росії, США та України, пояснивши, що такі зустрічі мають сенс лише для остаточного затвердження вже узгоджених домовленостей.
Колишній спецпосланець президента США Кіт Келлог виступив із різкою критикою позиції Вашингтона після того, як Сполучені Штати утрималися під час голосування Генеральної асамблеї ООН за резолюцію “Підтримка міцного миру в Україні”.
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що президент Дональд Трамп не розуміє, чому Україна та Росія досі не змогли домовитися про припинення війни.
Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом заявив, що мирний процес щодо України має включати рівну участь усіх сторін, зокрема Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба МЗС Китаю.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчі контакти з американською стороною не принесуть конкретних рішень щодо територіальних питань.
Президент США Дональд Трамп доручив своїй команді переговорників зосередитися на головному завданні — зупинити кровопролиття у війні проти України. Про це заявив віцепрезидент США Джей Ді Венс, коментуючи підготовку до майбутніх переговорів між делегаціями Вашингтона, Москви та Києва.