У Раді виявили захворювання COVID-19 у народного депутата від партії "Батьківщина", - Гончаренко
Фракція "Батьківщина" не з'явилася на засідання парламенту через виявлений COVID-19 у її однопартійця, нардепа Олега Мейдіча. Про це стало відомо сьогодні, 20 травня, від народного депутата партії "Європейська Солідарність" Олексія Гончаренка.
Гончаренко дану інформацію опублікував у своєму Telegram-каналі. "Вся фракція Батьківщини не прийшла на сьогоднішню сесію, всі зараз здають аналізи на коронавірус після виявлення вчора у їхнього колеги Мейдіча COVID-19", - написав він у своєму повідомленні.
Перший заступник голови парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Олег Мейдіч згідно з інформацією на сайті парламенту, був присутній на засіданні Верховної Ради 13 травня. Про це свідчать дані про реєстрацію його парламентської карти. 19 травня його в Раді на засіданні вже не було.
Раніше ASPI news повідомляло, що народний депутат Сергій Шахов офіційно став донором плазми крові через виявлені у нього антитіла до COVID-19. Про це нардеп повідомив 18 травня у Facebook. Він зазначив, що став новатором тренда серед українських політиків, ставши донором. "Сьогодні я став першим з українських політиків, хто здав плазму крові для подальшого виготовлення ліків від коронавірусу", написав Шахов, зазначивши, що процедуру йому довелося проходити в Черкаському обласному центрі крові.
Напомним, ранее ASPI news сообщало, что 18 марта стало известно об инфицировании Шахова коронавирусом COVID-19.Позже стало известно, что коронавирус был обнаружен у родственницы Шахова. Она стала на то время второй пациенткой с коронавирусом COVID-19 по Киевскому региону.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.
Президент Володимир Зеленський пояснив, чому Дональд Трамп може бути небезпечним для України та світу.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде шукати всі можливі способи отримати додаткові системи протиповітряної оборони, навіть якщо доведеться домовлятися, міняти чи шантажувати партнерів.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібні надійні гарантії безпеки, які не можуть бути формальними чи декларативними.
Посол України Андрій Мельник жорстко відповів на заяви постпреда Росії Василя Небензі під час засідання Ради Безпеки ООН.
Представники Дональда Трампа планують відвідати Київ найближчим часом. Візит американської делегації має стати важливим сигналом у контексті війни та міжнародної підтримки України.
Посол України Андрій Мельник виступив на засіданні Ради Безпеки ООН, де різко відповів на потік брехні з боку російських представників.
Президент Володимир Зеленський пояснив, які ризики може нести відхід Збройних сил України з Донбасу.
Президент Володимир Зеленський засудив дії поліції після теракту у Києві, заявивши, що правоохоронці діяли неналежно та не змогли забезпечити належну реакцію у критичний момент.
В Офісі президента України попередили про появу фейкових листів, які поширюються від імені керівника ОП Кирила Буданова. У повідомленні наголошується, що ці документи є частиною інформаційної війни Росії та мають на меті дискредитувати українське військове керівництво.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.
Президент Володимир Зеленський пояснив, чому Дональд Трамп може бути небезпечним для України та світу.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде шукати всі можливі способи отримати додаткові системи протиповітряної оборони, навіть якщо доведеться домовлятися, міняти чи шантажувати партнерів.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібні надійні гарантії безпеки, які не можуть бути формальними чи декларативними.