"УДАР" вимагає припинити політичний тиск на представника партійної команди Атрошенка, - Палатний
Партія "УДАР Віталія Кличка" вважає неприпустимим політичний тиск влади за допомогою силовиків та захищатиме від нього представника своєї команди, мера Чернігова Владислава Атрошенка. Про це заявив керівник виконкому "УДАРу" Артур Палатний.
"Представник команди "УДАРу" Атрошенко отримав від чиновників ОПУ пряму пропозицію відмовитися від співпраці з "УДАРом" та не висувати представника своєї команди у 206-му окрузі. В обмін на це Банкова пообіцяла припинити політичний тиск із залученням силових органів, написав Артур Палатний на своїй сторінці у Фейсбуці.
Голова виконкому "УДАРу" зазначив, що після відмови Атрошенка йти на шантаж, проти нього розпочалася брудна кампанія, яка спрямована на дискредитацію політичного опонента та виключення його із політичної боротьби. "Це ті ж брудні прийоми, які застосовують проти лідера партії "УДАР" Кличка. Використовуючи методи минулих епох, влада демонструє свою слабкість. "УДАР Віталія Кличка" вважає дії влади проявом політичних репресій та наступом на місцеве самоврядування, свободу та демократію", - написав Палатний. Він зазначив, що партія "УДАР" захищатиме представників своєї команди. "Партія нагадує Офісу Президента про 2014 рік, коли ми разом із українським суспільством захищали демократію на Майдані. Захищали, зокрема, і від таких дій, як політичні репресії, переслідування, обшуки з боку силовиків. Як і тоді, "УДАР Віталія Кличка захищатиме представників своєї команди від політичного переслідування, захищатиме демократію від проявів авторитаризму та узурпації влади", - резюмував Артур Палатний.
ASPI news поінформувало, що голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко заявив, що захищатиме Владислава Атрошенка та всіх мерів України від політичних переслідувань з боку Офісу президента. Він зазначив, що замовники обшуків у мерії Чернігова дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією та шкодять безпеці країни. Раніше ASPI news повідомляло, що мер Києва Віталій Кличко висловився про звинувачення Петра Порошенка у державній зраді.
Посилення інтенсивних російських атак на цивільне населення та інфраструктуру України, включно з використанням ракети "Орєшнік", демонструють необхідність терміново забезпечити Україну системами протиповітряної оборони та ракетами-перехоплювачами.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки України Олега Луговського.
13 січня Верховна Рада відправила у відставку голову Служби безпеки України Василя Малюка. "За" проголосували 235 народних депутатів.
Російські окупанти планували вийти до Одеси, щоб повністю відрізати Україну від Чорного моря. Також мали намір захопити решту територій Донецької, Луганської та Запорізької областей, правобережжя Херсонщини, а Але ЗСУ зірвали ці плани.
Росія 13 січня завдала чергового авіаудару по Україні, причому ціллю російських загарбників є енергетична інфраструктура країни. Це тактика окупантів на цю зиму, а точніше – на період холодів.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про поточну ситуацію на фронті після доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Він заявив про штурми з боку російських військ і наголосив, що захист українських позицій триває, попри складні умови.
Влада готова допомагати громадам ліквідовувати наслідки російських обстрілів, але потрібна максимальна активність самих громад, зазначає президент України Володимир Зеленський.
Кінець повномасштабної війни Росії проти України досі не проглядається, навіть попри зростання міжнародної підтримки і пожвавлення дипломатичних контактів. Про це пише Гвендолін Сассе, директорка Центру східноєвропейських та міжнародних досліджень у колонці для The Guardian.
Якщо українське суспільство готове буде прийняти угоду, за якою з території Донецької області будуть виведені українські війська, але суверенітет України збережеться, то тоді усе одно не буде можливості домовитися, доки не буде чіткого розуміння, що росіяни "завтра не зайдуть туди, звідки ми вийдемо".
Російська Федерація застосувала балістичну ракету типу "Орєшнік" з метою надсилання країнам-члена НАТО сигналу, аби змусити їх припинити надавати Україні підтримку.
Посилення інтенсивних російських атак на цивільне населення та інфраструктуру України, включно з використанням ракети "Орєшнік", демонструють необхідність терміново забезпечити Україну системами протиповітряної оборони та ракетами-перехоплювачами.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки України Олега Луговського.
13 січня Верховна Рада відправила у відставку голову Служби безпеки України Василя Малюка. "За" проголосували 235 народних депутатів.
Російські окупанти планували вийти до Одеси, щоб повністю відрізати Україну від Чорного моря. Також мали намір захопити решту територій Донецької, Луганської та Запорізької областей, правобережжя Херсонщини, а Але ЗСУ зірвали ці плани.