Ветерани АТО створюють нову політичну партію, - Цибулько

Автор:
837
последние новости в Украине останні новини в Україні

Чотири організації готові запропонувати альтернативу діючим політикам і створити нову партію.

За інформацією політолога Володимира Цибулька, як мінімум чотири організації, що лідирують у рейтингах довіри українців, готові запустити власні політичні проекти в 2020 році.

"У середовищі ветеранів АТО вже визріває партійний проект, проглядаються його елементи. І точно намітився політичний проект лівого, соціалістичного спрямування з середовища профспілок", - розповідає Цибулько ASPI.

Крім того, за його прогнозами, свою партію найближчим часом можуть створити волонтери, які допомагали військовим, і церква.

"Православна українська церква, католики і греко-католики завжди дистанціювалися від діючих політичних партій, але підтримували християнсько-демократичні консервативні праві сили, - стверджує політолог. - І зараз роль УГКЦ в мобілізації правоцентристського націоналістичного електорату є визначальною".

При цьому Цибулько вважає, що основним фінансовим джерелом подібних проектів стане малий і середній бізнес.

"Точно так само, як Вакарчук скористався коштами малого і середнього бізнесу, так і нові волонтерські та ветеранські проекти будуть базуватися на такому капіталі", - прогнозує він.

Єдиною, на думку політолога, проблемою в запуску таких проектів залишається недостатнє вміння трансформувати рівень довіри до себе у рівень довіри до політичної сили. Але тут на допомогу можуть прийти соціальні мережі.

"Зараз у Фейсбуці 17 млн ​​українських акаунтів, це весь активний електорат. З них приблизно 1,5 млн політичних акаунтів. Це ті, хто формує громадську думку, - наводить приклад Цибулько. - Залишається донести певні ідеї до низів, тих, хто на місцях через невеликий організаційний ресурс зможе сформувати майданчик для майбутніх парламентських виборів ".

При цьому, на думку експерта, роль політтехнолога, який буде вести такий проект, не є визначальною.

"Так, політолог Разумков вів "Слугу народу", але в побудові нового проекту головне - це вміння будувати структуру, - вважає Цибулько. - Політтехнологи її не будують, вони можуть запропонувати набір ідеологем, які будуть популярні, і на яких можна вдало спрацювати. Але справжньою цінністю є оргструктури".

За спостереженням політолога Тараса Загороднього, запит на нові політичні сили в суспільстві є.

"Як показує соціологія в Києві, якщо у Зеленського падає рейтинг, то люди не розходяться в умовно старі партії, а чекають чогось нового. І не хочуть старого. І той, хто зможе створити на місцях альтернативу Зеленському, той і зможе отримати контрольні пакети ", - прогнозує він.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Нових Санжарах почалося термінове засідання уряду за участю прем'єр-міністра України Олексія Гончарука.

22:29, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністр МЗС України Вадим Пристайко заявив, що Україна розраховує на розміщення миротворчих сил на неконтрольованій ділянці кордону з Росією.

19:32, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Нью-Йорку проходить 74-а сесія Генасамблеї ООН "Ситуація на окупованих територіях України".

18:16, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Національному агентстві з питань запобігання корупції повідомили, що йде розробка законопроєкту про антикорупційну стратегію.

16:14, Вчора

Аваков заявив, що санаторій з евакуйованими з Уханя українцями буде посилено охоронятися

Автор:
38
последние новости в Украине останні новини в Україні

Навколо медичного закладу "Нові Санжари" на час перебування там евакуйованих з Уханю українців стоятиме подвійне кільце охорони.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час спілкування з журналістами в Нових Санжарах.

"Я не очікую ні на які сутички більше. Я думаю, що ми тут спокійно проведемо всю ситуацію, пов'язану з карантином... Після цього (сутичок), починаючи з сьогоднішнього вечора, тут стоятиме подвійне кільце охорони. Медики зроблять свою роботу, ми зробимо свою роботу. А місто нехай повертається до звичного життя", - сказав Аваков.

Мінстр також висловив впевненість у тому, що серед евакуйованих немає хворих на коронавірус.

"Я думаю, що серед цих людей взагалі немає тих, хто захворіли. Через 14 днів вони поїдуть додому, а як їм жити далі після того, що вони тут побачили? Мені важко. Я думаю, як важко їм", - додав Аваков.

Нагадаємо, більшість громадян підтримує дії по евакуації українців з Уханю. Жоден пілот, лікар чи поліцейський не відмовився від участі в операції.

Про це 20 лютого написав заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Facebook.

"На фоні істерії, що охопила невелику, але активну частину наших співгромадян, не можу не втриматись, щоб не розповісти дві короткі історії про те, як готувалась евакуація наших співгромадян з КНР”, – написав Геращенко.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В результаті заворушень у Нових Санжарах за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа.

21:44, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Усі евакуйовані з Китаю громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і успішно розміщені в номерах.

21:31, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Більшість громадян підтримує дії по евакуації українців з Уханю. Жоден пілот, лікар чи поліцейський не відмовився від участі в операції.

 
21:25, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Пілоти, які керували літаком, який евакуйовував українських громадян з китайського Уханя, отримали подяку від Гончарука.

20:50, Вчора