Відома повна програма дня інавгурації Зеленського
Прес-служба новообраного Президента України Володимира Зеленського оприлюднила коротку програму урочистих заходів з нагоди його вступу на посаду, повідомляється у прес-релізі.
Так, згідно з програмою:
О 10.00 Зеленський братиме участь в Урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди складення присяги Президентом України Українському народові.
З 11.05 до 11.20 у Маріїнському палаці у нього запланована участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних сил України та у церемонії підняття Державного Прапора України.
З 11.20 до 11.50 Президент Зеленський та пані Олена Зеленська вітатимуть глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці.
Потім, до 13.30 очільник держави прийматиме глав іноземних делегацій з нагоди вступу на посаду Президента України.
З 14.30 у нього заплановані двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в Адміністрації Президента України.
Як повідомлялося раніше, новообраний президент України Володимир Зеленський 20 травня після участі в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди складення ним присяги українському народові візьме участь ще в низці офіційних заходів.
Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", після інавгурації в парламенті Зеленський візьме участь у церемонії представлення командуючих видами Збройних сил України та церемонії підняття Державного прапора України.
Потім Володимир Зеленський і його дружина Олена Зеленська привітають глав іноземних делегацій. Після чого Зеленський побуває на прийомі для глав іноземних делегацій.
У другій половині дня понеділка у Зеленського заплановано двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в адміністрації президента України.
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що розблокування постачання російської нафти можливе лише за умови фінансових гарантій для Будапешта.
Країни “Великої сімки” закликали Європейський Союз достроково надати Україні кредит у розмірі 45 мільярдів євро.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що угоду про створення Спецтрибуналу для розслідування злочину агресії Росії можуть схвалити вже у травні.
Прем’єр-міністр Норвегії Гар Стере підтвердив, що передані Україні винищувачі F-16 вже офіційно стали частиною Повітряних сил, але поки проходять ремонт і технічну підготовку у Бельгії.
Президент Володимир Зеленський заявив, що головним пріоритетом для України є готовність збивати всі типи повітряних цілей, які запускає Росія.
Німеччина готується до рішучого кроку: канцлер Олаф Фрідріх Мерц підтримав ініціативу щодо повернення українських ухилянтів додому. За його словами, ті, хто залишив країну під час війни, мають допомагати своїй державі, а не ховатися за кордоном.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що військовий збір залишиться чинним навіть після завершення війни. За його словами, це необхідний крок для гарантування обороноздатності та відновлення держави у післявоєнний період.
Курт Волкер зробив гучний прогноз щодо війни в Україні, заявивши, що плани Володимира Путіна не передбачають швидкого завершення конфлікту. Колишній спецпредставник США наголосив, що Кремль прагне затягнути війну, аби виснажити українське суспільство та підірвати підтримку Заходу.
Кирило Буданов пояснив, чому Україна не розголошує деталей контактів із росіянами, наголосивши, що будь-які переговори потребують максимальної тиші та захисту.
Віце-президент США Джей Ді Венс заявив, що Білий дім досягнув нового важливого результату у співпраці з Україною.
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що розблокування постачання російської нафти можливе лише за умови фінансових гарантій для Будапешта.
Країни “Великої сімки” закликали Європейський Союз достроково надати Україні кредит у розмірі 45 мільярдів євро.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що угоду про створення Спецтрибуналу для розслідування злочину агресії Росії можуть схвалити вже у травні.
Прем’єр-міністр Норвегії Гар Стере підтвердив, що передані Україні винищувачі F-16 вже офіційно стали частиною Повітряних сил, але поки проходять ремонт і технічну підготовку у Бельгії.