"Динамо" – "Ференцварош": де і коли дивитись, прогнози букмекерів, хто судитиме, та як Луческу і Ребров позмагаються за Лігу Європи
Матч шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів "Динамо" – "Ференцварош" відбудеться 8 грудня на НСК "Олімпійський". Агентство ASPI news дізналось, який результат влаштовує біло-синіх, де дивитись поєдинок та прогнози букмекерів.
Перед останнім туром і "Динамо", і "Ференцварош" набрали по 1 очку в групі G. "Барселона" (15 очок) і "Ювентус" (12 очок) ще після четвертого туру гарантували собі вихід в плей-офф ЛЧ.
У першому колі зустріч "Динамо" і "Ференцвароша" завершилася внічию - 2:2. У тому поєдинку кияни не втримали свою перевагу в рахунку.
Перед матчем ЛЧ обидві команди здобули перемоги у своїх національних чемпіонатах. "Динамо" в меншості обіграло "Маріуполь", а "Ференцварош" виграв "Дьошдьор".
Нагадаємо, в першому матчі групи віцечемпіони України поступилися "Ювентусу" (0: 2), у другому поєдинку зіграли внічию з "Ференцварош" (2:2), а після двічі програли "Барселоні" (1:2 і 0:4 ) і ще раз - "Ювентусу" (0:3). Для виходу в Лігу Європи підопічним Луческу необхідно обіграти команду Реброва, або ж зіграти внічию, пропустивши при цьому не більше двох м'ячів.
Де дивитися матч:
Через карантинні обмеження у зв'язку з пандемією COVID-19 гра відбудеться без глядачів. Пряму трансляцію матчу "Динамо" - "Ференцварош" можна буде подивитися на телеканалах "Футбол 1", " Футбол 2" та російському телеканалі "Матч Футбол 2".Також трансляція буде доступна на медіасервісі "MEGOGO" за передплатою. Нагадаємо, початок зустрічі о 22.00 за київським часом.
Хто судитиме матч:
Головний арбітр поєдинку - Андреас Екберг зі Швеції. Екберг почав суддівську кар'єру у віці 13 років, матчі чемпіонату Швеції почав обслуговувати з 2009 року.
Варто зазначити, що Екберг вже обслуговував поєдинки за участю українців. У 2017 році швед працював на матчі кваліфікації Ліги чемпіонів між київським "Динамо" і "Янг Бойз" (3:1). Крім того, Екберг судив матч національної збірної України в Лізі націй зі Швейцарією, а також поєдинки юнацької та молодіжної збірних України.
Допомагати Екбергу на лініях будуть Мехмет Кулум і Стефан Халльберг. Резервний арбітр - Крістоффер Карлссон. Все рефері також зі Швеції. Арбітр VAR - Крістіан Дінгерт, асистент арбітра VAR - Даніель Зіберт (обидва з Німеччини).
Що кажуть букмекери:
"Динамо" і "Ференцварош" після п'яти турів мають в активі по одному набраному очку. Клуби посперечаються за третє місце, яке дає путівку в плей-офф Ліги Європи. Український клуб влаштує нічия, але не більше, ніж з рахунком 2:2. Угорцям потрібна перемога або нічия 3:3, 4:4 і т.д.
Фаворитом матчу, за версією букмекерів, є український клуб. На перемогу "Динамо" пропонується коефіцієнт 1,80. На перемогу "Ференцвароша" можна поставити з коефіцієнтом 4,33. Нічия оцінюється коефіцієнтом 3,60.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.
20 березня у Києві пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U15. Турнір зібрав перспективних юних борців столиці, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжній спортивний характер.
Українські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років (U23), який відбувся у сербському місті Зренянин. Борці здобули кілька нагород, вкотре підтвердивши високий рівень української школи боротьби.
Збірна України з паралімпійських видів спорту заявила про тиск з боку міжнародних організацій, які, за словами спортсменів, намагаються обмежити їхню участь у Паралімпіаді-2026 в Італії. Українські атлети вважають це політично мотивованим кроком і закликають світову спортивну спільноту не допустити дискримінації.
Перший день Паралімпіади-2026 у Мілані та Кортіна-д’Ампеццо приніс Україні абсолютне лідерство — наші парабіатлоністи здобули шість нагород, серед яких три золоті. Українська команда довела, що незламність і майстерність здатні підкорювати світові арени.
Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Михайло Бугай провів зустріч із молодим українським борцем греко-римського стилю Єгором Якушенком, який у свої 19 років уже став триразовим чемпіоном світу. Під час спілкування сторони обговорили подальші плани спортсмена, розвиток боротьби в Україні та роль молодих чемпіонів у популяризації цього виду спорту.
Головне управління розвідки України спільно з Міністерством молоді та спорту та Центром протидії дезінформації оприлюднило список десяти російських спортсменів, які беруть участь у війні проти України. Дані опубліковані на порталі War&Sanctions у спеціальному розділі «Чемпіони терору».
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.