"Динамо" розгромлене резервом "Барселони", які шанси на путівку до Ліги Європи: коментар Луческу

ср, 11/25/2020 - 11:30
последние новости в Украине останні новини в Україні
з відкритих джерел

Київське "Динамо" 24 листопада поступилося каталонській "Барселоні" у рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. Що сказали тренери команд після матчів, що означає програш для українців, та яка реакція фанів, читайте далі у матеріалі.

На НСК "Олімпійський" було зафіксовано рахунок 0:4 на користь гостей. Рахунок був відкритий на 52 хвилині зусиллями Деста, а через п’ять хвилин його подвоїв датчанин Брейтуейт, який незабаром оформив дубль, реалізувавши пенальті. Четвертий гол у ворота Бущана залетів наприкінці матчу – забив Антуан Грізманн. Варто зазначити, що це 12-й поєдинок в історії протистояння суперників.

Після гри наставник киян Мірча Луческу заявив, "Барселоні" поталанило використати кілька моментів. Також він наголосив на помилці судді, який не назначив пенальті у ворота "Барселони" через фол.

"Мені не сподобалося, що з таким рахунком програли, повинні були боротися до кінця. З самого початку було складно розраховувати на щось в такій групі з "Ювентусом" і "Барселоною". Було ясно, за що ми будемо боротися. Тепер важливо, щоб після коронавірусу всі повернулися і відновилися. Хотілося б, щоб цей період швидше пройшов",– зазначив тренер "Динамо".

Наставник "Барселони" Роналд Куман зазначив, що у матчі з "Динамо" була та "Барселона", яку хочеться бачити. Нагадаємо, на матч проти біло-синіх каталонська "Барселона" прибула без низки своїх зірок. До Києва не прибув Ліонель Мессі, Де Йонг, Піке, Фаті, Серджи Роберто, Умтіті та Бускетс.

Незважаючи на поразку, у команди Мірчі Луческу є шанси на єврокубкову весну - третє місце, путівка до Ліги Європи залишається вакантною. За це боротьбу "Динамо" вестиме проти угорського "Ференцвароша", який очолює українець Сергій Ребров. До завершення групового етапу залишається два матчі. Навіть якщо "Динамо" зможе взяти шість очок у виїзній грі з "Ювентусом" та домашньому матчі з "Ференцварошем", це не дасть можливість піднятися на друге місце. Таким чином, команда Мірчі Луческу забезпечить собі євровесну в 1/16 Ліги Європи.

Нагадаємо, що востаннє кияни грали в плей-оф Ліги чемпіонів у сезоні 2015/16 під керівництвом Сергія Реброва. Тоді в груповому етапі суперниками "Динамо" були: англійський "Челсі", португальський "Порту", ізраїльський "Маккабі Тель-Авів". Українська команда посіла друге місце у своїй групі з 11 очками в активі.

Раніше ASPI news писало, що ультрас Динамо розповіли, чи пробачили Луческу після гучних перемог та програшів. Також повідомлялось, що збірна України готова зіграти зі Швейцарією в Лізі націй, попри коронавірусний спалах в команді.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Борець-депутат від "Слуги народу" Жан Беленюк, який напередодні сенсаційно програв сербу з грузинським корінням Зурабу Датунашвілі в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, все-таки не залишився без медалі на турнірі у Варшаві. У ваговій категорії 87 кг Беленюк завоював в столиці Польщі "бронзу".

25 квітня, 15:33

Народний депутат України від партії "Слуга народу", срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк зазнав сенсаційної поразки на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Беленюк вже на чвертьфінальній стадії програв сербу Зурабі Датунашвілі.

24 квітня, 15:44