Євро-2020: Шахов назвав умови для виходу збірної України в 1/8 фіналу чемпіонату
Відомий український журналіст Андрій Шахов проаналізував умови, які дозволять збірній України вийти в плей-офф Євро-2020 з третього місця у своїй групі. В 1/8 фіналу чемпіонату Європи виходять команди, які фінішували на першому і другому місцях у своїх групах і чотири кращі команди з тих шести, що займуть в своїх групах третє місце.
Відомий український спортивний журналіст Андрій Шахов зробив розклад варіантів, при яких збірна України таки вийде в плей-офф Євро-2020 з третього місця у своїй групі. Україні допоможе нічия в матчі Шотландія - Хорватія. Також суттєва перемога Франції над Португалією за умови, що Угорщина не виграє у німців. Перемога Угорщини над Німеччиною і одночасно перемога Франції над Португалією з будь-яким рахунком. Перемога Іспанії над Словаччиною за умови не виграшу Польщі у Швеції. Перемога з будь-яким рахунком, окрім 3:4, 4:5 (при рахунку 2:3 знову ж починають вважати дисциплінарні бали). І останнє - перемога Словаччини над Іспанією за умови не виграшу Польщі у Швеції.
Раніше повідомлялося, що Мірча Луческу підвів важливий підсумок матчу Україна - Австрія. ASPI news писало, що незважаючи на те, що збірна України посіла третє місце в групі С Євро-2020, у команди є шанс вийти в 1/8 фіналу.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала українського спортсмена Єгора Якушенка з яскравою перемогою на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.
20 березня у Києві пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U15. Турнір зібрав перспективних юних борців столиці, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжній спортивний характер.
Українські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років (U23), який відбувся у сербському місті Зренянин. Борці здобули кілька нагород, вкотре підтвердивши високий рівень української школи боротьби.
Збірна України з паралімпійських видів спорту заявила про тиск з боку міжнародних організацій, які, за словами спортсменів, намагаються обмежити їхню участь у Паралімпіаді-2026 в Італії. Українські атлети вважають це політично мотивованим кроком і закликають світову спортивну спільноту не допустити дискримінації.
Перший день Паралімпіади-2026 у Мілані та Кортіна-д’Ампеццо приніс Україні абсолютне лідерство — наші парабіатлоністи здобули шість нагород, серед яких три золоті. Українська команда довела, що незламність і майстерність здатні підкорювати світові арени.
Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Михайло Бугай провів зустріч із молодим українським борцем греко-римського стилю Єгором Якушенком, який у свої 19 років уже став триразовим чемпіоном світу. Під час спілкування сторони обговорили подальші плани спортсмена, розвиток боротьби в Україні та роль молодих чемпіонів у популяризації цього виду спорту.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала українського спортсмена Єгора Якушенка з яскравою перемогою на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.