Футбольний поєдинок між Україною і Данією завершився з рахунком 1:1

25 жовтня 2019, 09:19
8
последние новости в Украине останні новини в Україні

У третьому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА команди ФК "Динамо" (Київ) і ФК "Копенгаген" зіграли внічию.

Перший гол у ворота київського "Динамо" на другій хвилині матчу відправив кіпрський нападник гостей Пьерос Сотіріу. Українська команда зрівняла рахунок на 53 хвилині — гол у ворота противника забив центральний захисник Артем Шабанов.

В іншому матчі групи I шведський "Мальме" обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 швейцарський "Лугано".

Після трьох турів "Копенгаген" і "Динамо" лідирують у групі з 5 набраними очками, "Мальме" набрав 4 очки, "Лугано" – 1 очко.

У четвертому турі Ліги Європи Копенгаген на своєму полі прийме "Динамо" 6 листопада о 19:55 за київським часом.