Канада стала володарем золота у фінальному матчі чемпіонату світу 2019, випередивши збірну Росії

последние новости в Украине останні новини в Україні

Збірна Канади U-20 з хокею перемогла у фінальному матчі Чемпіонату світу 2019, який пройшов у Чехії.

Про це передає ua-football.com.

Повідомляється, що канадці здолали суперника з рахунком 4-3 і взяли золоті медалі світової першості.

Перший період пройшов у впертій боротьбі між опонентами, але розмочити ворота нікому не судилося.

У другому періоді рахунок вдалося відкрити росіянам, які реалізували більшість, відзначився Александров (09,37). Після довгого перегляду повтору рефері вказав на центр. Правда рахунок таким довго не залишився. Канадці відразу заробили подвійну більшість і буквально за 20 секунд його реалізували, шайбу забив Козенс (11,01). Росіяни захищалися ще півтори хвилини, а на 15-ій хвилині знову вийшли вперед. На добиванні зіграв Денисенко (14,46).

Третій період почався з більшості у канадців, проте гравці команди кленового листа не зуміли її реалізувати. Команди надалі грали рівно, проте на дев'ятій хвилині Соркін точним кидком збільшив відрив своєї команди до двох очок.

На десятій хвилині шайба від ноги Макмайкл зрикошетила у ворота Міфтахова.

На 12 хвилині дальнім кидком відзначився Хейтон.

Надалі обидві команди продовжували гру, роблячи акцент на власному захисті.

Вирішальну шайбу на 17 хвилині забив Тамос, який вступив у протистояння з голкіпером росіян, і приніс своїй команді золото Чемпіонату світу.

Чемпіонат світу U-20. Чехія

Оставар Арена 5 січня 2020,  фінал

Канада - Росія

4 - 3 (0-0; 1-2; 3-1)

2 період: 0-1 Александров (09,37); 1-1 Козенс (11,01); 1-2 Денисенко (14,46)

3 період: 1-3 Соркін (08,46); 2-3 Макмайкл (09,20); 3-3 Хейтон (11,21); 4-3 Тамос (16,02)

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Сьогодні, 23 вересня, київське "Динамо" зробить черговий крок на шляху до групового етапу розіграшу Ліги Чемпіонів УЄФА. Крім футбольної слави, участь у найпрестижнішому футбольному турнірі світу може принести тренеру киян гроші на придбання нових гравців.

23 вересня, 16:57

Трикратний чемпіон Греції та семикратний володар Кубку країни "Аріс" з Салоніків (заснований 1914 року) неочікувано для себе поступився 17 вересня у матчі відбору Ліги Європи команді з села Ковалівка, що на Київщині, з рахунком 1:2. Так, клуб, названий на честь давньогрецького бога війни, було покарано за неповагу до більш скромного суперника.

18 вересня, 10:12