Кличко про Усика: увійшов в історію

пт, 10/01/2021 - 17:31
последние новости в Украине останні новини в Україні

Легендарний український боксер Володимир Кличко похвалив  Олександра Усика. Також Кличко висловився про перспективи екс-чемпіона Ентоні Джошуа після поразки від Олександра Усика.

Олімпійський чемпіон з боксу у надважкій ваговій категорії, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, The Ring, Володимир Кличко заявив, що добре пам'ятаю, коли свого часу програв два бої протягом року практично поспіль в 2004 році. Але потім повернувся, набрав форму і став одним з найбільш «довгоживучих» чемпіонів. Тож у Ентоні Джошуа ще є час. Кличко розповів, що спостерігав, як Олександр Усик виграв своє олімпійське золото, а Джошуа - своє. "Тепер, будучи непереможеним протягом такого тривалого часу і вигравши всі титули в першій важкій, а також ставши чемпіоном в суперважкій вазі, Усик увійшов в історію. Цей хлопець особливий", - сказав Володимир Кличко, повідомляє Sport.ua.

Нагадаємо, авторитетний портал The Ring опублікував оновлений рейтинг боксерів надважкої ваги. Лідером списку став новоспеченій чемпіон Олександр Усик. ASPI news писало, що український боксер Олександр Усик переміг Джошуа в Лондоні і завоював титули WBA, WBO, IBF і IBO. Від звання абсолютного чемпіона в суперважкій вазі українського боксера його віддаляє лише один поєдинок.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Сергій Ребров став першим тренером в історії збірної України з футболу, який вивів команду на чемпіонат Європи з першого відбіркового для себе циклу на чолі команди. Та другим, після Олега Блохіна (ЧС-2006), хто з першої спроби вивів національну команду на великий турнір.

14:44, Вчора