Названо місто, у якому відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука (Фото)

вт, 04/20/2021 - 12:54
последние новости в Украине останні новини в Україні

Влітку 10-11 липня у Кривому Розі відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених (для поранених ветеранів) з плавання та стрільби з лука. Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийматиме всеукраїнські змагання.

Міністерство у справах ветеранів України повідомило, що вибір  дисциплін не випадковий. Стрільба з лука вимагає сфокусованості і є чудовою можливістю проявитись українським воїнам, показати набуті за час служби у війську навички. Плавання завжди було найбільш інклюзивним з усіх форм відновлення. Заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний заявив, що для ветеранів повинні бути створені умови активно користуватись такою можливістю реабілітації.

Змагатися ветерани будуть у плаванні (50 м, вільним стилем та брас) та  стрільбі з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м).

Раніше у Міністерстві у справах ветеранів розповіли, як проходить розвиток ветеранського спорту в Україні. ASPI news писало, що Юлія Лапутіна розповіла про роботу над створенням реєстру ветеранів війни та запуску нової інформаційно-довідкової системи е-Ветеран.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Бронзовий призер Олімпіади-2020 Михайло Романчук приніс четверту медаль України на Олімпіаді-2020. Український плавець став бронзовим призером на дистанції 800 метрів вільним стилем.

16:03, Сьогодні

Незважаючи на успішний старт, Еліні Світоліній не вдалося вийти у фінал Олімпіади. У поєдинку 1/2 фіналу українка програла Маркеті Вондроушовій з Чехії.

15:33, Сьогодні

У мережі з'явилося відео, на якому українська спортсменка Марина Бех-Романчук, дружина володаря бронзової медалі на Олімпіаді-2020 плавця Михайла Романчука, емоційно переживала його заплив на 800 метрів вільним стилем. Романчук "взяв бронзу", а Марина отримала справжній стрес, поки її чоловік не прийшов до фінішу.

13:18, Сьогодні