Помста за брата: Володимир Кличко пригадав свій перший бій за чемпіонський титул WBO (Відео)
Володимир Кличко 21 рік тому виграв свій перший чемпіонський титул. Український боксер вирішив нагадати українцям цю пам'ятну подію.
Бій отримав назву "Помста за брата". Молодший Кличко опублікував 15 жовтня відповідний допис в Instagram.
У публікації він зазначив, що на момент бою йому виповнилося 24 роки. Він висловив подяку за безліч дивовижних вражень, а також за всіх людей, яких я зміг зустріти і дізнатися завдяки цьому виду спорту: "Оглядаюся назад із задоволенням, але дивлюся вперед із передчуттям нових викликів. Я їх люблю".
Нагадаємо, Володимир Кличка 14 жовтня 2000 року провів поєдинок проти Кріса Бьорда. Він виграв його одноголосним рішенням суддів. Поєдинок за титул WBO отримав назву "Помста за брата".
За свою боксерську кар'єру Володимир Кличко провів 69 професійних боїв, 64 з яких виграв (54 нокаутом). Він був чемпіоном світу за версіями WBO, IBF, IBO і WBA.
ASPI news повідомляло, Кличко привітав футболістів збірної України та натякнув на своє повернення на ринг. Боксер не виключив намірів побудувати кар'єру у політиці.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.
20 березня у Києві пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U15. Турнір зібрав перспективних юних борців столиці, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжній спортивний характер.
Українські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років (U23), який відбувся у сербському місті Зренянин. Борці здобули кілька нагород, вкотре підтвердивши високий рівень української школи боротьби.
Збірна України з паралімпійських видів спорту заявила про тиск з боку міжнародних організацій, які, за словами спортсменів, намагаються обмежити їхню участь у Паралімпіаді-2026 в Італії. Українські атлети вважають це політично мотивованим кроком і закликають світову спортивну спільноту не допустити дискримінації.
Перший день Паралімпіади-2026 у Мілані та Кортіна-д’Ампеццо приніс Україні абсолютне лідерство — наші парабіатлоністи здобули шість нагород, серед яких три золоті. Українська команда довела, що незламність і майстерність здатні підкорювати світові арени.
Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Михайло Бугай провів зустріч із молодим українським борцем греко-римського стилю Єгором Якушенком, який у свої 19 років уже став триразовим чемпіоном світу. Під час спілкування сторони обговорили подальші плани спортсмена, розвиток боротьби в Україні та роль молодих чемпіонів у популяризації цього виду спорту.
Головне управління розвідки України спільно з Міністерством молоді та спорту та Центром протидії дезінформації оприлюднило список десяти російських спортсменів, які беруть участь у війні проти України. Дані опубліковані на порталі War&Sanctions у спеціальному розділі «Чемпіони терору».
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.