У Києві співробітники посольства США продемонстрували підтримку футболістів збірної України (Фото)

пт, 06/11/2021 - 07:54
последние новости в Украине останні новини в Україні

Співробітники посольства США підтримали збірну України, зробивши колективне фото у формі українських футболістів.  17 осіб сфотографувалися у формі на галявині у дворі посольства.

Фото пресслужба посольства США в Україні показала на своїй сторінці у Твіттері 10 червня. Підпис до фотосету свідчив, що дипломати перебувають в очікуванні матчу збірної України та Нідерландів, який відбудеться 13 червня.

"З нетерпінням чекаємо першої гри в неділю! Не знаємо, хто переможе, але українська команда буде виглядати чудово!",- йдеться в повідомленні.

Як відомо, дизайн форми української збірної з футболу викликав різкий негатив у Москві. Федеральні канали навперебій віщали про використання "бандерівського гасла". Йдеться про вишивку на формі "Слава Україні!" і "Героям слава!"

Росія на тлі виниклої істерики звернулася до союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) з вимогою зобов'язати збірну України прибрати з форми "політичне гасло "" Слава Україні! Героям слава!". В УЄФА вирішили частково задовольнити запит Російського футбольного союзу, заборонивши використовувати другу частину слогану "Героям Слава!"

Після повідомлення про заборону частини слогану 10 червня в Рим вилетів глава Української Асоціації футболу Андрій Павелко для проведення переговорів з УЄФА з питання зміни принта на формі футболістів збірної України. Павелко нагадав, що "кожна буква дизайну" форми була попередньо узгоджена.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Нічого не вийшло, програв. Значить я не такий сильний. Так багаторазовий чемпіон світу та Європи Георгій Зантарая прокоментував свою поразку на турнірі з дзюдо в 1/8 на Олімпіаді в Токіо.

19:14, Сьогодні

Українська тенісистка Еліна Світоліна з перемоги стартувала на Олімпіади-2020. У першому колі українка, яка виступала під прізвищем Монфіс, здобула важку перемогу над німкенею Лаурою Зігемунд.

18:50, Сьогодні

Український шпажист Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль літніх Олімпійських ігор в Токіо (Японія). У протистоянні за третє місце він переміг представника Італії Андреа Сантареллі з рахунком 15:12. Це друга медаль України на Олімпіаді-2020.

15:10, Сьогодні

Збірна України зі стрільби з лука розгромно програла в 1/8 фіналу Олімпіади-2020 і припинила боротьбу на турнірі. Кривдницями наших дівчат стала команда РОКу (Російського Олімпійського Комітету) - росіянки перестріляли українок.

12:13, Сьогодні

Прапороносець української збірної на Олімпіаді-2020 Олена Костевич показала четвертий результат у фіналі змагань зі стрільби з пневматичного пістолета з десяти метрів. Олімпійська чемпіонка 2004 року вибила 197,6 бала, поступившись в боротьбі за "бронзу" китаянці Рансінь Цзян.

10:35, Сьогодні