Українські параолімпійці за один день завоювали 12 медалей, в тому числі 5 золотих

нд, 08/29/2021 - 09:39
последние новости в Украине останні новини в Україні

Українські атлети на Паралімпійських іграх в Токіо за четвертий день змагань завоювали 12 медалей. Серед них, 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

За підсумками четвертого дня змагань Україна знаходиться на 5-му місці в загальному заліку з 8 золотими, 17 срібними та 9 бронзовими медалями. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України у соцмережі Facebook напередодні.

У суботу золоті медалі в скарбничку збірної принесли плавці - Євгеній Богодайко зайняв перше місце в плаванні брасом на дистанції 100 метрів (клас SB6), Максим Кріпак - в запливі вільним стилем на 100 метрів (клас S10), Михайло Сербін - на дистанції 100 метрів на спині (клас S11), Денис Дубров - на дистанції 200 метрів комплексом (клас SM8). Також українська спортсменка Єлизавета Мерешко перемогла в плаванні брасом на дистанції 100 метрів (клас SB5). Срібло для української збірної завоювали Віктор Смирнов - у плаванні на спині на дистанції 100 метрів (клас S11), Наталія Морквич - у фехтуванні на рапірі (клас А), Роман Данилюк - в штовханні ядра (клас F12), та Ірина Гусєва - в дзюдо у ваговій категорії до 63 кг (клас B2). Дзюдоїст Руфат Магомедов завоював бронзу у ваговій категорії до 73 кг (клас B3), Іван Травень - в настільному тенісі (клас S9). Ще одну бронзу в настільному тенісі в скарбничку збірної приніс Максим Ніколенко (клас S8). За підсумками четвертого дня змагань Україна знаходиться на 5-му місці в загальному заліку з 8 золотими, 17 срібними і 9 бронзовими медалями.

Нагадаємо, що борець греко-римського стилю Жан Беленюк приніс Україні єдину золоту медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Він виграв в угорського спортсмена Віктора Лорінча. Також ASPI news повідомляло, що в останній день Олімпіади велогонщиця Олена Старікова несподівано стала володаркою срібної медалі в індивідуальному спринті на треку. Вона поступилася лише Келсі Мітчелл з Канади.