Збірна України не змогла обіграти Бельгію на Євро-2024 та вилетіла з турніру

ср, 06/26/2024 - 21:04
последние новости в Украине останні новини в Україні

Збірна України з футболу зіграла внічию з командою Бельгії у третьому турі чемпіонату Європи-2024. Поєдинок на "Штутгарт Арені" у Німеччині завершився з рахунком 0:0.

У паралельному матчі у групі Е Румунія та Словаччина також переможця не виявили (1:1). У результаті Україна залишилася на 4-му місці та завершила виступи на турнірі.

Ще перед стартом гри стало відомо, що ані Михайло Мудрик, ані Віктор Циганков не зможуть допомогти команді. Втративши обох ключових флангових хавбеків, Сергій Ребров вирішив розпочати матч зі схемою 5-3-2, виставивши на вістря атаки Довбика та Яремчука.

Гра почалася у невисокому темпі. Жодна зі збірних не форсувала події, довго готуючи позиційні атаки. Україна намагалася "працювати" лівим флангом, де намагався Миколенко. Бельгійці відповіли випадом Лукаку, удар якого парирував Трубін.

До 12-ї хвилини Бельгія захопила контроль м'яча, серйозно влаштувавшись на половині поля українців, намагаючись передачами, що розрізають, вивести своїх форвардів на ударну позицію.

До середини тайму на полі арени в Штутгарті, як і раніше, був неспішний позиційний футбол. Бельгійці дедалі більше домінували, загострюючи ситуацію закидами на фланги нашого штрафного майданчика. Україна дуже дисципліновано діяла в обороні, страхуючи одна одну.

На 28-й хвилині Довбик втік від суперника, але не зміг грамотно розпорядитись м'ячем. Артем віддав на Судакова, а той пробив дуже неточно. Судаков, намагаючись перехопити м'яч, отримав важкий удар по нозі, але зміг продовжити зустріч. У наступній контратаці Україна мала чудовий шанс відкрити рахунок, але Яремчук не став бити сам із вигідного становища і при цьому не зміг викрутити на Довбика.

Другий тайм також розпочався з атак підопічних Тедеско, які змарнували 100% можливість забити гол. Доку зробив прострільну передачу, яку не встиг Лукаку.

Збірна Бельгії спокійно катала м'яч у районі центрального кола, нічого не дозволяючи зробити нашим співвітчизникам. Ребров на 70-й хвилині випустив свіжих Степаненка, Малиновського та Ваната, що трохи пожвавило гру. Обидві команди не влаштовували нічийного результату, тому небезпечні моменти почали з'являтися і в однієї сторони. На таранний прохід Довбика бельгійські футболісти відповіли потужним ударом Яніка Карраско.

Малиновський міг забити гол-шедевр із кутового, але голкіпер Кен Кастельс встиг в останній момент винести круглий снаряд із рамки. Через кілька хвилин Малиновський бив вдруге, але влучив у захисника. Судаков на останніх секундах мав чудовий шанс виграти матч, але не зміг вкластися в удар.