Зеленський призначив екстренера збірної України Андрія Шевченка на нову посаду
Президент Володимир Зеленський призначив мене своїм позаштатним радником з питань спорту. Таке повідомив ексфутболіст в Instagram.
"З огляду на свій досвід, я бачу себе корисним у процесі перемовин щодо організації міжнародних спортивних заходів за участі України та створенню нових подій для підтримки України. Позиція позаштатного радника — продовження діяльності, яку я вже півтора роки проводжу, як амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24.
Разом з командою UNITED24 ми залучили на допомогу України мільйони доларів, провели низку благодійних акцій; серед яких Game4Ukraine - великий футбольний матч на стадіоні «Стемфорд-Брідж» у Лондоні, де світові зірки футболу приймали участь. Найголовніше, ми залучили багато уваги до України яка на сьогоднішній день нам дуже потрібна. Зараз розпочата підготовка до другого футбольного благодійного матчу.
Під час повномасштабної війни, ми повинні використовувати усі можливості і ресурси, щоб донести наше потужне повідомлення і щоб голос нашої країни звучав на світовій арені. Спорт - це велика сила, яка об'єднує мільярди людей з усього світу.
Ми маємо робити усе, щоб заохочувати людей підтримувати Україну, а я як і раніше, зроблю усе для цього" – наголосив Шевченко.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.
20 березня у Києві пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U15. Турнір зібрав перспективних юних борців столиці, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжній спортивний характер.
Українські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років (U23), який відбувся у сербському місті Зренянин. Борці здобули кілька нагород, вкотре підтвердивши високий рівень української школи боротьби.
Збірна України з паралімпійських видів спорту заявила про тиск з боку міжнародних організацій, які, за словами спортсменів, намагаються обмежити їхню участь у Паралімпіаді-2026 в Італії. Українські атлети вважають це політично мотивованим кроком і закликають світову спортивну спільноту не допустити дискримінації.
Перший день Паралімпіади-2026 у Мілані та Кортіна-д’Ампеццо приніс Україні абсолютне лідерство — наші парабіатлоністи здобули шість нагород, серед яких три золоті. Українська команда довела, що незламність і майстерність здатні підкорювати світові арени.
Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Михайло Бугай провів зустріч із молодим українським борцем греко-римського стилю Єгором Якушенком, який у свої 19 років уже став триразовим чемпіоном світу. Під час спілкування сторони обговорили подальші плани спортсмена, розвиток боротьби в Україні та роль молодих чемпіонів у популяризації цього виду спорту.
Головне управління розвідки України спільно з Міністерством молоді та спорту та Центром протидії дезінформації оприлюднило список десяти російських спортсменів, які беруть участь у війні проти України. Дані опубліковані на порталі War&Sanctions у спеціальному розділі «Чемпіони терору».
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.