Золото на аукціон: як і чому нардеп зі "Слуги народу" Жан Беленюк вирішив продати медаль Олімпіади-2020 (Відео)
Жан Беленюк готовий продати свою олімпійську золоту медаль на благодійному аукціоні. Про деталі майбутнього продажу інформаційному агентству ASPI news розповів сам олімпійський чемпіон і нардеп зі "Слуги народу".
Нардеп був почесним гостем на Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження. В ексклюзивному коментарі журналісту ASPI news Беленюк розкрив деталі продажу.
"Я консультувався з моїми підписниками, щодо того, як вони оцінюють таку мою ініціативу. Скажу чесно, що думки були різні у підписників. Як власне від підтримки, так і до дзвінків із проханнями цього не робити. Однак все ж таки я вже сформував певний пул людей, які зацікавлені в цьому аукціоні, які подзвонили до мене і запевнили, що якщо він буде відбуватися, то вони точно братимуть участь", – зазначив олімпійський чемпіон.
В той же час Жан Беленюк розповів про певні проблеми, які пов’язані із організацією аукціону. Негаразди насамперед пов’язані з депутатською діяльністю спортсмена.
"Існують, так би мовити, деякого бюрократично характеру проблеми з тим, щоб реалізувати цю модель саме самостійно. Для цього я консультувався із юристами, які порадили мені зробити це через певний фонд, який буде опосередковано проводити продаж. Вся справа в тому, що існує Національне агентство щодо запобігання корупції, тому я, як народний депутат повинен буду декларувати всі надходження. Наразі є певні моменти, які ще треба узгодити перед тим як починати благодійний аукціон. Час ще є і я дуже сподіваюся, що моя медаль з часом буде лише дорожчати, саме тому в цьому плані поспіху ніякого немає. Ми повинні зробити все максимально красиво та ефективно для того, аби залучити якомога більше грошей з реалізації медалі", – наголосив нардеп зі "Слуги народу" Жан Беленюк.
Варто зазначити, що Жан Беленюк став єдиним олімпійським чемпіоном від України на Іграх в Токіо-2020. Спортсмен повідомив, що вирішив розлучитися зі своєю золотою медаллю на власній сторінці в Instagram.
Нагадаємо, президент Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислав Щокін З0 жовтня урочисто відкрив нову спортивну залу імені олімпійських чемпіонів з боротьби Ельбруса Тедеєва та Жана Беленюка. Обидва спортсмени були почесними гостями та виступили перед освітянами та студентами.
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.
20 березня у Києві пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U15. Турнір зібрав перспективних юних борців столиці, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжній спортивний характер.
Українські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років (U23), який відбувся у сербському місті Зренянин. Борці здобули кілька нагород, вкотре підтвердивши високий рівень української школи боротьби.
Збірна України з паралімпійських видів спорту заявила про тиск з боку міжнародних організацій, які, за словами спортсменів, намагаються обмежити їхню участь у Паралімпіаді-2026 в Італії. Українські атлети вважають це політично мотивованим кроком і закликають світову спортивну спільноту не допустити дискримінації.
Перший день Паралімпіади-2026 у Мілані та Кортіна-д’Ампеццо приніс Україні абсолютне лідерство — наші парабіатлоністи здобули шість нагород, серед яких три золоті. Українська команда довела, що незламність і майстерність здатні підкорювати світові арени.
Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Михайло Бугай провів зустріч із молодим українським борцем греко-римського стилю Єгором Якушенком, який у свої 19 років уже став триразовим чемпіоном світу. Під час спілкування сторони обговорили подальші плани спортсмена, розвиток боротьби в Україні та роль молодих чемпіонів у популяризації цього виду спорту.
Головне управління розвідки України спільно з Міністерством молоді та спорту та Центром протидії дезінформації оприлюднило список десяти російських спортсменів, які беруть участь у війні проти України. Дані опубліковані на порталі War&Sanctions у спеціальному розділі «Чемпіони терору».
Асоціація спортивної боротьби міста Києва привітала легенду української боротьби, олімпійського чемпіона В’ячеслава Олійника з 60-річним ювілеєм.
Сергій Ребров залишає пост головного тренера збірної України після трьох років роботи.
Олександр Усик знову кинув виклик світові боксу, заявивши, що готовий вийти на ринг із Тайсоном Ф’юрі лише за фантастичний гонорар у мільярд доларів.
Відомий румунський наставник, який прославився перемогами з «Шахтарем» та роботою в європейських клубах, помер на 80-му році життя.