Дубілет опублікував результати опитування про функціональність "Кабінету платника податків"

2 листопада 2019, 12:56
108
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 2 листопада, Міністр Кабінету міністр Дмитро Дубілет повідомив результати опитування, щодо функціональності та "дружністі" до користувачів онлайн-сервісу "Кабінет платника податків".

Дубілет повідомив, що фахівці обробили понад 1000 коментарів, частина з яких вже знаходиться в роботі.

"Нижче наводжу аналіз відповідей, зроблений Vadym Khodak.

50% - UI / UX.
1. В цілому, все погано.
2. персоналізація під форму діяльності (зайві меню, звіти, календар платежів).
3. Розшифровка податків, підказки в меню.

22% — Функціонал.
1. Можливість змінювати / додавати КВЕД, додати довідник КВЕД.
2. Збої / попередження помилок.
3. Пропозиції щодо звітності, загальної структури, додавання інфо про наявність заборгованості у фіз. осіб.
4. Багато пропонують прибрати "договір про визнання електронних документів" (підписується кожен раз після отримання або зміни ЕЦП).

20% — Підтримка
1. Немає онлайн-підтримки.
2. Не працює електронне листування.
3. Повідомлення про оплати, штрафи, звіти, зміни рахунків.

6% — Ключі.
4% — Інфо після оплати не оновлюється онлайн.
3% — Інтегрувати більше платіжних сервісів (зараз EasyPay і Portmone)" – повідомляється в публікації міністра.

Також Дубілет зазначив, що в стратегії спрощення роботи з податками в онлайн-просторі є два варіанти, одним з яких він назвав підтримку таких ресурсів як Taxer, Приват24, Medoc і т.д., а другим варіантом розвитку Дубілет зазначив побудований "з нуля" аналогічний сервіс.

Нагадаємо, 31 жовтня Дмитро Дубілет повідомив про рішення уряду щодо чисельності штату РДА на 18449 позицій.

"Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми повинні істотно підвищити ефективність роботи державних органів. Протягом останнього місяця ми провели велику роботу з аналізу всіх функцій РДА. Всього в РДА ми нарахували їх 111 за 11 напрямками. Кожен з цих напрямків ми розклали на атоми. До обговорення ми залучили всі профільні міністерства, а також співробітників ОДА та РДА", - написав Дубілет в соціальній мережі.
 

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, у Каневі Черкаської області загинула 15-річна дівчина, а її друг потрапив у реанімацію. 

21:22, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, Вищий антикорупційний суд України повідомив, що у четвер розгляне клопотання щодо обрання запобіжного заходу колишньому першому заступнику голови НБУ Олександру Писаруку.

19:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відмовила в зміні запобіжного заходу службовцю групи компаній "ДТЕК", підозрюваному у справі "Роттердам+".

19:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від киянина про те, що невідомі намагаються виламати двері його квартири на вулиці Лисківській. 

17:42, Сьогодні

АМКУ: не дивлячись на штрафи, сигарети в Україні продають монополісти

13 листопада 2019, 22:20
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 13 жовтня, повідомляється, що ТОВ "ТЕДІС Україна" залишалось монополістом на українському ринку дистрибуції сигарет попри накладений Антимонопольним комітетом (АМКУ) у жовтні штраф.

Про це повідомляє Антимонопольний комітет України.

“Після штрафу ТОВ "ТЕДІС Україна" за зловживання монопольним становищем на зазначеному ринку, а також рішення за антиконкурентні узгоджені дії цього дистрибутора і виробників – ситуація на ринку не змінилась. Через ТОВ "ТЕДІС Україна" і зараз продовжує проводити основний обсяг вироблених сигарет для реалізації у продаж. Укладання прямих договорів із виробниками іншими дистрибуторами наразі залишається ускладненим. Відсутнє розуміння, яким чином виробниками обираються такі дистрибутори, що призводить до підтримання штучної монополії на ринку”, - йдеться у повідомленні.

Для того, щоб вирішити цю ситуацію АМКУ рекомендує виробникам сигарет наступні дії: привести процес реалізації сигарет у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції, припинити необґрунтоване обмеження обсягів реалізації сигарет покупцям, розробити критерії відбору дистриб'юторів та укласти договори на поставку з потенційними дистриб'юторами.

В комітеті наголошують, що умови до дистрибуторів та обсяги реалізації товару мають бути такими, що не призведуть до монополізації сигаретної дистрибуції. Також під визначення «дистрибутора» у цих рекомендаціях не можуть підпадати компанії, пов’язані з виробником (або один-з-одним) відносинами контролю.

15 жовтня Антимонопольний комітет України встановив порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вчинені ТОВ "Корум України" з групи СКМ Ріната Ахметова і АТ "НВК "Гірські машини" в ході публічних закупівель держпідприємства "Львіввугілля" і оштрафував їх відповідно на 53 млн грн і 3,3 млн грн.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 13 листопада, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомила про торгівлю з Китаєм м'ясом.

17:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 13 листопада, Служба безпеки України блокувала на Буковині та Черкащині нелегальний видобуток і тіньовий обіг корисних копалин, який завдав державі збитків на десятки мільйонів гривень.

16:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 13 листопада, експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич повідомив, що згідно проведених досліджень щорічний обсяг контрабанди в Україну складає близько третини від загальної кількості товарів, які перетнули митний кордон.

16:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 13 листопада, пресслужба Державної податкової служби України розповіла про підтримку застосування РРО українцями.

16:04, Сьогодні