Дубілет опублікував результати опитування про функціональність "Кабінету платника податків"

Автор:
112
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 2 листопада, Міністр Кабінету міністр Дмитро Дубілет повідомив результати опитування, щодо функціональності та "дружністі" до користувачів онлайн-сервісу "Кабінет платника податків".

Дубілет повідомив, що фахівці обробили понад 1000 коментарів, частина з яких вже знаходиться в роботі.

"Нижче наводжу аналіз відповідей, зроблений Vadym Khodak.

50% - UI / UX.
1. В цілому, все погано.
2. персоналізація під форму діяльності (зайві меню, звіти, календар платежів).
3. Розшифровка податків, підказки в меню.

22% — Функціонал.
1. Можливість змінювати / додавати КВЕД, додати довідник КВЕД.
2. Збої / попередження помилок.
3. Пропозиції щодо звітності, загальної структури, додавання інфо про наявність заборгованості у фіз. осіб.
4. Багато пропонують прибрати "договір про визнання електронних документів" (підписується кожен раз після отримання або зміни ЕЦП).

20% — Підтримка
1. Немає онлайн-підтримки.
2. Не працює електронне листування.
3. Повідомлення про оплати, штрафи, звіти, зміни рахунків.

6% — Ключі.
4% — Інфо після оплати не оновлюється онлайн.
3% — Інтегрувати більше платіжних сервісів (зараз EasyPay і Portmone)" – повідомляється в публікації міністра.

Також Дубілет зазначив, що в стратегії спрощення роботи з податками в онлайн-просторі є два варіанти, одним з яких він назвав підтримку таких ресурсів як Taxer, Приват24, Medoc і т.д., а другим варіантом розвитку Дубілет зазначив побудований "з нуля" аналогічний сервіс.

Нагадаємо, 31 жовтня Дмитро Дубілет повідомив про рішення уряду щодо чисельності штату РДА на 18449 позицій.

"Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми повинні істотно підвищити ефективність роботи державних органів. Протягом останнього місяця ми провели велику роботу з аналізу всіх функцій РДА. Всього в РДА ми нарахували їх 111 за 11 напрямками. Кожен з цих напрямків ми розклали на атоми. До обговорення ми залучили всі профільні міністерства, а також співробітників ОДА та РДА", - написав Дубілет в соціальній мережі.
 

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

30 травня у заказнику «Козинський» у Конча-Заспі «тітушки» влаштували проплачену «акцію». Активісти ГО «Зелена хвиля», які довели до ладу захаращені та засмічені місцевими мешканцями землі заказника, вважають, що «тітушок» замовив депутат Обухівскої райради Київської області Володимир Тимченко.

11:05, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Кілька років тому громадські активісти та екологи відновили рекреаційну зону на території колишнього стихійного сміттєзвалища в заказнику "Козинський". Також тут з нуля облаштували прогулянкові зони та поля для професійного заняття гольфом, на яких можна проводити офіційні змагання.

 
29 травня, 18:57
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Львівський слідчий ізолятор дозволив журналістам провести фотозйомку умов у камерах, де утримуються підозрювані до отримання вироку в суді. Ознайомили ЗМІ і з нововведенням - платними камерами з покращеними умовами перебування.

29 травня, 18:26
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Президент Зеленський провів зустріч з прем’єр-міністром Шмигалем та міністром внутрішніх справ Аваковим. Очільник МВС звітував про надзвичайну ситуацію, що сталася у Броварах.

29 травня, 17:51

Голова СБУ Баканов показав декларацію без іспанської фірми

Автор:
5
последние новости в Украине останні новини в Україні

Іван Баканов, керівник Служби безпеки України (СБУ), вперше показав декларацію. У ній не було зазначено іспанської фірми. 

Голова відомства не підтвердив, що з 2015 року є керівником компанії Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada. Відповідні дані було опубліковано 31 травня на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Реєстр юридичних осіб Іспанії свідчить, що Баканов керує саме цією фірмою. Повідомлялось, що до цього часу чиновник був «одноосібним адміністратором». Як відомо, антикорупційне законодавство України свідчить, що у приватних структурах державні службовці не можуть займати керівні посади.

Згідно документації, у столиці Баканов володіє квартирою площею 56 кв.м. Є у нього житлова площа у Кривому Розі. Йому належить третина квартири площею 85.8 кв.м. Має у користуванні автомобіль Volkswagen Passat 1.8 2010 року.

Декларації співробітників відомства були засекречені з 2016 року. Керівництво пояснювало це забезпеченням норм безпеки. У 2019 році було прийнято рішення розсекретити дані. 

Раніше ASPI news повідомило, що спікер парламенту Дмитро Разумков володіє особняком у Київській області, але продовжує отримувати соціальну допомогу. Також стало відомо, що сім’я президента Володимира Зеленського заробила 28 мільйонів за рік.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Ірина Венедиктова висловилася щодо примусового доправлення екс-президента Петра Порошенка на допити. Генеральна прокурора України вважає, що політик продовжує ігнорувати виклики до Державного бюро розслідувань (ДБР).

20:37, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Володимир Зеленський та його родина реалізували права всіх 12 підприємств в Україні родині Сергія Шефіра. Президент України продав акції Green Family і 4 торгових марок в Росії.

20:12, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Депутат Григорій Суркіс подав декларацію за 2019 рік. Він вказав низку об'єктів нерухомого майна та елітний автопарк.

19:39, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Хатія Деканоїдзе, колишня голова Національної поліції України, відреагувала на інформацію щодо можливої роботи на митниці. Планів отримати посаду у неї не було.

17:54, Вчора