Глава поліції Полтавщини Рогачов пояснив, як у 2021 році був зменшений рівень злочинності в області (Фото)
У середу, 12 січня, в обласному управлінні поліції Полтавщини, під головуванням начальника обласного Главку Євгена Рогачова, відбулася колегія за підсумками діяльності у 2021 році. Очільник поліції Полтавщини пояснив керівникам підрозділів основні здобутки та недопрацювання правоохоронців області у 2021 році, та оголосив пріоритет в роботі на 2022 рік.
В цілому у 2021 році загальний рівень кримінальної злочинності в Полтавській області зменшився на 18%, а тяжких й особливо тяжких злочинів поменшало на 20,5%. Зокрема, грабежів зменшилося на 44%, розбоїв – на 57%, незаконних заволодінь транспортними засобами – на 49 %, крадіжок – на 24%.
За совами Рогачова, у 2022 році головними задачами поліції області є:
- Розвиток проєкту "Поліцейський офіцер громади" – формування належного безпекового середовища в територіальних громадах.
- Створення "Фронт-офісів" із відеофіксацією, що забезпечать належні умови для відвідувачів підрозділів поліції, а також захист прав громадян та поліцейських.
- Безпека та максимальний захист дітей від злочинності, насильства, булінгу та інших небезпек, що виникають у суспільстві.
- Активна протидія та превенція домашнього насилля.
- Підвищення безпеки дорожнього руху.
- Протидія організованій злочинності.
- Протидія незаконній вирубці лісу, зокрема, лісосмуг.
- Виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї.
- Протидія всім видам шахрайств, особливо з використанням мережі Інтернет.
- Протидія наркозлочинності, особливо пов’язаною із торгівлею наркотиками з використанням мережі Інтернет та методом "закладок".
- Протидія незаконному обігу підакцизних товарів.
- Протидія злочинності в паливно-енергетичному комплексі.
- Протидія незаконному заволодінню транспортними засобами.
- Викриття службових та господарських злочинів.
"Для того, щоб досягти максимальних позитивних результатів у протидії злочинності та забезпечити належний рівень безпеки громадян на території області, ми повинні працювати як єдиний злагоджений механізм і чітко виконувати завдання, визначені законодавством України, керівництвом МВС та Нацполіції", – підкреслив Рогачов.
Окремо він наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази підрозділів поліції та забезпеченні належних умов праці й соціального захисту поліцейських, які щоденно ризикують життям та здоров’ям, захищаючи права людей, інтереси суспільства та держави.
"Шановні керівники підрозділів, я вимагаю від кожного з вас із повагою та піклуванням ставитися до особового складу. Спілкуйтеся з людьми, вивчайте їх проблеми та допомагайте їх розв'язувати. Створюйте належні умови для якісного виконання поліцейськими поставлених перед ними завдань", – сказав Рогачов.
Поряд з цим начальник обласного Главку націлив присутніх на безумовне дотримання дисципліни й законності, а також – заходів безпеки під час несення служби та у повсякденному житті.
Завершуючи нараду, полковник поліції окреслив конкретні завдання щодо покращання надання послуг населенню в поточному році та закликав керівників територіальних підрозділів тісно спілкуватися з громадами на місцях, вивчати існуючі проблеми в населених пунктах та швидко і якісно реагувати на повідомлення громадян.
"Тісна співпраця з територіальними громадами та підвищення рівня довіри громадян до поліції є для нас основним пріоритетом. Наша задача – служити та захищати. І це має бути не гасло, а стиль життя для кожного поліцейського", – підсумував Рогачов.
Під час наради з аналітичними доповідями про результати роботи підрозділів поліції Полтавщини виступили: начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Віктор П’яташ, заступник начальника Слідчого управління поліції Полтавщини Ірина Погребняк, заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції Ігор Король, начальник Управління превентивної діяльності поліції області Роман Ніколаєнко та начальник управління Головної інспекції ГУНП Станіслав Поплюйко.
Також начальник ГУ НП в Полтавській області представив особовому складу керівника Управління карного розшуку підполковника поліції Олександра Лиманця та новопризначеного заступника начальника обласного управління поліції – начальника Слідчого управління ГУНП області полковника поліції Сергія Рекуна.
Раніше ASPI news писало, що Нацполіція Полтавщини затримала трьох іноземців, які викрали фермера з Пирятина та вимагали у нього мільйон доларів. Під час наради Рогачов висловив вдячність співробітникам за вдало проведену операцію зі звільнення заручника. "Дякую вам за те, що врятували життя людини. Адже саме завдяки злагодженій роботі та високому професіоналізму працівників оперативних служб, слідчих підрозділів і спецпризначенців поліції чоловік залишився живим", – сказав він.
Митрополит Епіфаній - митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України в 1000-й день повномасштабного вторгнення РФ в Україну освятив пакет допомоги від українських та іноземних благодійників для Сил оборони України, що воюють на лінії зіткнення.
Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов повідомив про проведення систематичного моніторингу транспортних засобів: «Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили близько 600 транспортних засобів та 822 особи».
Упродовж 1000 днів повномасштабної війни, розв’язаної рф проти України, поліція Полтавської області стала надійною опорою для жителів регіону та активним учасником боротьби за незалежність.
На цей момент усі без винятку підрозділи "Гвардії наступу" вже перебувають на лінії фронту. Вони виконують бойові завдання на всіх напрямках на передовій, від Харківщини до Запорізької області.
Україні вдалося повернути з території Росії й тимчасово окупованих земель 1002 дитини, але ще майже 20 тисяч РФ примусово перемістила.
Вбивства українських військовополонених є свідомою тактикою Росії, аби її власні солдати боялися здаватися в полон. Про це заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у коментарі "Радіо Свобода».
Уряд України готується до зими, а навколо енергооб'єктів побудовано захист. Водночас ситуація зі світлом буде залежати від інтенсивності російських атак.
Кожен, хто отримає 1000 грн від держави, зможе задонатити їх на дрони та системи радіоелектронної боротьби для Сил оборони України. Про це повідомила перший віцепремʼєр — міністр економіки Юлія Свириденко.
98% повісток у першу чергу отримують ті військовозобов'язані, хто офіційно не працює та взагалі не платить податки з доходу.
Митрополит Епіфаній - митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України в 1000-й день повномасштабного вторгнення РФ в Україну освятив пакет допомоги від українських та іноземних благодійників для Сил оборони України, що воюють на лінії зіткнення.
Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов повідомив про проведення систематичного моніторингу транспортних засобів: «Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили близько 600 транспортних засобів та 822 особи».
Упродовж 1000 днів повномасштабної війни, розв’язаної рф проти України, поліція Полтавської області стала надійною опорою для жителів регіону та активним учасником боротьби за незалежність.