Населення планети скоро наблизиться до 8 мільярдів людей, - Фукс
Зараз на планеті мешкає 7,91 мільярда людей. До кінця 2022-го – початку 2023 років мешканців Землі буде вже 8 мільярдів.
Лише десять років тому ми подолали поріг у 7 мільярдів людей. Неймовірно, але кожен новий мільярд людей з'являється швидше за попередній, пише у своєму телеграм-каналі бізнесмен і меценат Павло Фукс.
Чому? А все досить просто - ми живемо в ситий і мирний час за всю історію людства. Від хвороб, пов'язаних з ожирінням, помирає набагато більше людей, ніж від голоду та війни.
Активне зростання населення почалося у XVII столітті після аграрної революції в Англії. Аграрна та індустріальна революції йшли пліч-о-пліч. Остання була б неможлива без появи великої кількості їжі, що дозволяє годувати міське населення.
Фінансові інвестиції, нові ринки збуту, прорив у створенні знарядь праці та хімічної галузі – це плоди індустріальної революції, без яких була б неможлива аграрна. Симбіоз двох революцій призвів до того, що відкриття поширилися в усьому світі, і це дозволило процвітати населенню всюди.
Знадобилася вся історія людства до 1803 року, щоб досягти першого мільярда населення. Наступний мільярд зайняв 124 роки, а наступні лише 33 роки - тільки вдумайтеся! Кожен пізніший мільярд з'являвся приблизно кожні 12 років, пише Павло Фукс, відзначаючи, що тепер тенденція змінюється. Зараз темпи зростання світового населення перебувають на знижувальній тенденції і серед їх причин – зниження народжуваності та старіння.
Раніше Фукс розповів, чому населення Китаю може скоротитись удвічі за наступні 30 років. Також Павло Фукс розповів про стратегію деяких країн у боротьбі з пандемією коронавірусу.
Час, необхідний для того, щоб населення світу збільшилося на мільярд
Командир спецпідрозділу «Артан» Віктор Торкотюк, позивний «Титан», разом із командиром «Артан Х» та бійцями підрозділу, серед яких Андрій Мельник «Фаворит», звернулися до українців із привітанням до Дня Героїв.
23 травня в Україні відзначають День Героїв — день пам’яті та шани всіх українців, які боролися і продовжують боротися за свободу та незалежність держави.
Ексочільник Офісу президента наголосив, що звинувачення проти нього не мають реальних доказів і є політично мотивованими, закликавши до незалежного та відкритого розслідування.
Під час робочого візиту на Донбас начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Євген Рогачов передав поліцейським, які боронять Україну, необхідне оснащення, ознайомився з актуальними потребами підрозділів та вручив захисникам заслужені нагороди.
Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що зараз головне завдання армії — утримати фронт і забезпечити ротації, а питання повернення військових додому можливе тільки після досягнення стратегічних цілей.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що різниці у зарплатах між мобілізованими військовими та контрактниками більше не буде. Він наголосив: усі бійці отримуватимуть однакове грошове забезпечення, адже кожен виконує однаково небезпечну та відповідальну роботу на фронті.
ООН оприлюднила трагічні цифри: від початку повномасштабної війни в Україні загинуло щонайменше 15 850 мирних жителів, серед них 791 дитина.
Під час обшуків правоохоронці знайшли понад 7 мільйонів гривень готівкою. Скандал ставить під сумнів довіру до медичних комісій та показує, як система інвалідності перетворювалася на бізнес.
Командир спецпідрозділу «Артан» Віктор Торкотюк, позивний «Титан», разом із командиром «Артан Х» та бійцями підрозділу, серед яких Андрій Мельник «Фаворит», звернулися до українців із привітанням до Дня Героїв.
23 травня в Україні відзначають День Героїв — день пам’яті та шани всіх українців, які боролися і продовжують боротися за свободу та незалежність держави.
Ексочільник Офісу президента наголосив, що звинувачення проти нього не мають реальних доказів і є політично мотивованими, закликавши до незалежного та відкритого розслідування.