Суд зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження проти кінокомпанії Зеленського

15 квітня 2019, 15:52
5773

Солом'янський районний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо можливої розтрати бюджетних коштів ТОВ "Кіноквартал", власником якого є шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський.

Про це журналісту АСПІ повідомила громадська організація "Спілка добровольців".

Зокрема, згідно з заявою, фільм "Я, ти, він, вона", що був знятий "Кінокварталом", на 49% був профінансований з бюджету України. Загальний бюджет фільму склав 36,9 млн гривень. 

За умовами тендеру, з бюджету фінансується створення національного фільму, тобто українською або кримськотатарською мовами. Втім фільм був знятий російською мовою з подальшим переозвученням українською, що суперечить умовам тендеру.

Солом'янський райсуд ухвалою від 15 квітня цього року постановив задовільнити скаргу громадської організації та внести відомості про кримінальне правопорушення у Єдиний державний реєстр досудових розслідувань. Дані мають бути внесені протягом 24 годин після отримання НАБУ ухвали.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
Суспільство

Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації.

22:25, Сьогодні
Суспільство

Підрозділи поліції також забезпечать контроль за дотриманням громадянами тимчасових обмежень на відвідування лісових масивів і лісопаркових зон.

21:43, Сьогодні
Суспільство

Найбільше людей до Києва прибуває з Броварів, Петропавлівської та Софіївської Борщагівки.

20:31, Сьогодні
Суспільство

Безкоштовні щеплення можуть отримати тільки дорослі з груп ризику і які контактували з хворими.

20:00, Сьогодні

У НБУ побачили у п’яти банках підозрілі операції на 3,7 млрд грн

24 квітня 2019, 22:51
2

Національний банк України в І кварталі 2019 року направив правоохоронцям інформацію про підозрілі операції клієнтів п'яти банків на загальну суму понад 3,7 млрд грн., повідомляє прес-служба установи.

За даними НБУ, ці дані були отримані під час здійснення перевірок з питань фінансового моніторингу та щодо дотримання валютного законодавства.

Так, станом на 31 березня 2019 року до правоохоронних органів надіслано за результатами:
- перевірок з питань фінансового моніторингу - 4 листи з інформацією про підозрілі фінансові операції клієнтів 5 банків на загальну суму понад 3,7 млрд грн.
- аналізу валютних операцій - 1 лист з інформацією про банк щодо обсягів експортних операцій його клієнтів (понад 16 млрд грн) та можливого ненадходження виручки за експортовану продукцію, що може свідчити, зокрема, про порушення вимог закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті".

Також за результатами валютного нагляду Національний банк інформував правоохоронні органи про масштабні фінансові операції клієнтів одного банку на загальну суму понад 340,7 млн грн та 105,6 млн доларів.

Нагадаємо, гривня зміцнюється третій день поспіль.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
Економіка

Громадяни, які мають заборгованість понад один місяць на суму від 340 грн, мають ризик втратити субсидії.

20:12, Сьогодні
Економіка

24 квітня котирування гривні до долара на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,63 - 26,67 гривні за долар.

19:06, Сьогодні
Економіка

Співробітники податкової міліції Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 років було проконвертовано близько 330 млн грн.

17:02, Сьогодні
Економіка

Уряд України схвалив підвищення цін на послуги з оформлення паспортів на засіданні у середу, 24 квітня.

13:49, Сьогодні