У Мінцифрі анонсували старт трьох державних послуг, доступних у мобільному додатку

9 листопада 2019, 11:45
603
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили про три перші послуги, які будуть доступні в мобільному додатку державних послуг "Дія".

Про це міністерство повідомило в суботу, 9 листопада в Телеграм-каналі.

Так, повідомляється, що в даний момент в Мінцифрі йде робота по створенню мобільного додатка і порталу державних послуг Дія, яка розрахована на широку аудиторію українців.

У відомстві підкреслили, що фахівці, що займаються розробкою, зроблять інтернет-сервіси максимально зручними та корисними для користувача.

Крім того, з початку наступного тижня, за інформацією з міністерства, запрацює мобільний додаток дію. Перші послуги, які стануть доступні для користувачів це е-права, е-техпаспорт, е-страховка.

"71% українців регулярно користується інтернетом. 66% з них використовує для цього смартфон. 44% користувачів мають середній дохід, а 40% – нижче середнього. І лише 1% українських користувачів Інтернету - багаті люди. Цікаво, що жінки більше чоловіків користуються інтернетом (52 % проти 47%)", - призвело статистику користувацького українського інтернет-сегмента Міністерство.

Нагадаємо, у Міністерстві цифрової трансформації анонсували початок співпраці зі Світовим банком.

Згідно з повідомленням відомства від 7 листопада, співпраця передбачатиме сфері розвитку широкосмугового доступу (ШСД).

Повідомляється, що на переговорах з делегацією Світового банку був присутній заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку інфраструктури Олександр Шелест.

У Мінцифрі зазначили, що початком взаємодії зі Світовим банком у даному напрямку, була консультаційна та інформаційна допомога при формуванні державної політики у цій сфері.

У Світовому банку займаються в даний момент аналізом ринку фіксованого в Україні широкосмугового доступу, а також проводять роботу над створенням карти покриття.

У Мінцифрі зазначили, що їх відомство також зі свого боку працює над створенням релевантної карти покриття ШСД.

"Інформація збирається з різних джерел: оператори, регулятор, міжнародні організації. Отже, допомогу від Світового банку в цьому питанні є своєчасною і корисною", - йдеться в повідомленні міністерства.

Крім цього, в Мінцифрі заявили, що до кінця 2019 в Україні очікується ухвалення державної політики у сфері розвитку ШСД, а також оновлення базового законодавства у сфері телекомунікацій. Зазначається, що фахівці Світового банку також будуть залучені в цьому процесі.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 листопада, на Майдані Незалежності проходить пресконференція просто неба.

10:56, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 листопада, в Україні починається період впливу крижаних арктичних повітряних мас.

07:19, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 17 листопада, в сербському Белграді на стадіоні "Райко Мітіч" збірна України проводила останній матч кваліфікації Євро-2020.

17:57, Вчора

Нефьодов розповів про контрабанду тижня

18 листопада 2019, 11:46
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 18 листопада, очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про чергову контарбанду.

Як розповів на своїй сторінці у Facebook очільник Державної митної служби Максим Нефьодов, типова контрабанда містить у собі заниження вартості товару.

"Їхала собі невелика вантажівка через Мостиську на Львівщині, везла на $2.6 тис засобів догляду за волоссям і на $7.2 тис одягу. Але спрацювала автоматизована система ризиків і машину відкрили. А до палети наївні французи з Balmain прикріпили реальні інвойси на ці засоби догляду на $50 тис. Ну і одяг Bogner і CMP ніяк не може бути таким дешевим. Вилучили все, склали протокол, чекаємо суду...Ось так, насправді, і виглядає типова контрабанда. Багато відносно маленьких кейсів заниження вартості", - розповів Нефьодов.

За словами очільник ДМС, такі струмочки збігаються в мільярди і десятки мільярдів втрат для бюджету і, відповідно, доходів для злочинців. 

Раніше очільник ДМС Максим Нефьодов розповів про реєстрацію 16 митниць Нової митниці.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що омбудсменка Людмила Денісова звернулася до КС щодо окремих положень закону про збір ЄСВ.

11:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, як підвищення "мінімалки" позначиться на ФОП. 

10:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що законопроєкт щодо податків з депозитів зареєстровано у Верховній Раді.

10:20, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, Національний банк України (НБУ) встановив новий курс валют, згідно з яким американський долар продовжує своє падіння, а от євро і російський рубль взяли напрям на подорожчання.

08:16, Сьогодні