У Польщі церква знайшла спосіб надавати підтримку людям, ізольованих в карантині

Автор:
36
последние новости в Украине останні новини в Україні

Ситуація з пандемією в цей момент залишається в Європі вкрай напруженою. Поширення коронавірусу Covid-19 стало причиною жорсткої соціальної ізоляції людей у багатьох країнах.

Не уникла карантинних заходів і Польща. Як і в інших країнах, тут також діють обмеження на відвідування храмів, де може зібратися велика кількість людей, що в умовах пандемії небезпечно пишуть VESTI.

Для того, щоб допомогти вірянам і надавати їм підтримку під час ізоляції, місцевий католицький центр в Кракові відкрив гарячу телефонну лінію, по якій люди можуть зателефонувати й поговорять з духівником.

"Складна ситуація, в супроводі пандемії не дозволяє, щоб ми зустрілися з вами фізично, або безпосередньо в храм, наш будинок. У нас немає можливості Вас прийняти, як ми завжди це робили, для індивідуальної розмови", - йдеться на сторінці католицького ордену.

"Але ви можете скористатися послугами розмови телефоном. Ми хочемо бути поруч з Вами в ті часи, в які ви шукаєте силу, підтримку або пораду в умовах навислої загрози", -повідомляється в ордені.

Як повідомляє польська преса, дзвінків надходить чимало. Крім того, орден францисканців у Кракові, закликав кожного вірянина, щоб той обрав медика, якого можна згадати в молитвах.

Нагадаємо, священник Володимирського собору в Києві, співробітник пресцентру УПЦ КП Олександр Шмуригін повідомив ASPI 13 березня, що традиційне цілування у свято Великодня, у зв'язку з поширенням коронавірусу, є небажаним. Більш того, за словами священника, триразове цілування під час Великодня або рукостискання не є традицією всіх православних парафій.Раніше представники різних православних конфесій прокоментували чутки щодо можливого скасування богослужінь через поширення коронавірусу.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Президент України Володимир Зеленський заявив, що держава зробить усе, щоб у кожного українця була можливість відсвяткувати Великдень вдома.

21:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Електронна версія студентських квитків відсьогодні прирівнюється до фізичної. Її можна отримати на мобільній платформі “Дія”.

21:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У період карантину на роботу дозволяється ходити пенсіонерам, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури і не мають можливості працювати віддалено.

20:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Поліція збивається з ніг через виклики на родинні конфлікти, частина з яких спровокована карантином через коронавірус.

19:09, Сьогодні

"Не виправдав довіри": в.о. голови правління "Укрзалізниці" Марчека звільняють після двох місяців роботи

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Фото – УНІАН.

Виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Желько Марчек не виправдав довіри і буде звільнений з посади, яку він займає.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час онлайн прес-конференції, повідомляє УНІАН у вівторок, 7 квітня.

"В "Укрзалізниці" є в.о. голови компанії. Але, на жаль, він не виправдав довіри і його найближчим часом буде звільнено. Це питання кількох днів", - сказав міністр.

При цьому Криклій зазначив, що у зв'язку з коронавірусом конкурс на посаду керівника "Укрзалізниці" буде призупинено, бо не всі можуть зараз пройти співбесіду. Також міністр повідомив, що після карантину буде оголошено новий конкурс на посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ).

"Зараз в АМПУ є виконувач обов'язків. Нині проводиться конкурс на посаду голови АМПУ. Але думаю, вже після карантину проводитиметься новий конкурс. Бо вже двічі виникали сумніви до кандидатів щодо їх порядності та відношення до тих чи інших груп", - сказав він.

Раніше, наглядова рада "Укрзалізниці" відсторонила Желько Марчека від керівництва компанією. Рішення було ухвалено під час останнього засідання Наглядової ради "Укрзалізниці". Претендентів на посаду тимчасового очільника два: колишній керівник Південно-західної залізниці Роман Веприцький і директор з економіки та фінансів Микола Іванінів.

Також повідомлялось, що в компанії "Укрзалізниця" повідомили, що карантин не зможе дозволити провести раніше запланований відбір голови правління. Карантинні вимоги не нададуть можливостей проведення особистих співбесід з потенційними іноземними кандидатами. У зв'язку з цим, наглядова рада ухвалила рішення "визначити нові тимчасові рамки для процесу та уповільнити його, реагуючи цим на реальність кризи, з якою зіткнулася країна.

 
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський частково змінив склад Ради національної безпеки і оборони (РНБО) ввівши до складу Головнокомандувача Збройних Сил Руслана Хомчака та міністра фінансів Сергія Марченка замість Ігоря Уманського.

19:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що деякі обмеження можуть діяти до вересня.

18:10, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Компанія Укрспецекспорт розпочала процес поставки БМП-1 для Міноборони.

16:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що позачергове засідання парламенту може відбутися 9 або 10 квітня. Головним питанням у порядку денному буде внесення змін до Держбюджету.

22:33, Вчора