У “Приватбанку” заявили про продаж Буковелю
Буковель можуть виставити на продаж. Державний “ПриватБанк” готується до реалізації найбільшого в Україні гірськолижного комплексу.
Непрофільний актив дістався банку від колишніх власників, серед яких - бізнесмен Ігор Коломойський. Галина Пахачук, заступник голови правління “ПриватБанку”, повідомила виданню “НВ Бізнес” подробиці.
Комплекс потрапив на баланс фінустанови після націоналізації банку у 2016 році. Його задекларована вартість становила 12,6 млрд грн. В комплекс входять готель Radisson blu, “Зірка Буковелю”, земельні ділянки та 16 підйомників на 62 траси. Банк володіє 64 об'єктами.
Іноземні інвестори могли б придбати частину активів. Таку думку висловив керівник аналітичного департаменту інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Паращій. Він припустив, що новий власник може не домовитись з Ігорем Коломойським.
Директор Центру розвитку туризму Володимир Царук також назвав гірськолижний комплекс потенційно цікавим для іноземних інвесторів. Готель Radisson фахівець вважає єдиним мережевим готелем курорту з дуже непоганою заповнюваністю.
Раніше ASPI повідомляло, що Ігор Коломойський планує судитися з Європейським банком реконструкції та розвитку та Світовим банком через їхні поради банкам не співпрацювати з установами, які перебувають у його власності. Також у липні 2019 року стало відомо, що олігарх вимагає перерахувати на рахунок йому і кіпрської компанії Triantal Investments LTD акції “ПриватБанку”.
Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України «Артан» здійснив серію результативних наступальних дій на Запорізькому напрямку, повернувши контроль над ключовими позиціями поблизу Степногірська.
У четверті роковини з дня загибелі бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Олександра Білаша та Володимира Володіна в Полтаві відбулися заходи з ушанування їхньої пам’яті.
Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби м. Києва Михайло Бугай в інтерв’ю АСПІ заявив, що підтримка дитячого спорту під час війни є питанням національної безпеки, а українські чемпіони з боротьби мають бути прикладом і отримувати системну державну підтримку.
25 лютого 2026 року в Полтаві відбувся круглий стіл у форматі відкритого діалогу, присвячений об’єднанню зусиль для вирішення актуальних питань підтримки ветеранів і ветеранок та членів їхніх родин. Ініціатором зустрічі став начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
У четверті роковини від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Полтаві відбулися заходи з нагоди Національного дня молитви. До спільної молитви долучилися керівництво області, правоохоронці, військовослужбовці, родини загиблих захисників і захисниць, представники освіти, культури, громадських організацій та духовенства.
Голова Національної поліції України Іван Вигівський повідомив про ухвалення Верховною Радою України законопроєкту № 14194, ініційованого Кабінетом Міністрів України, який передбачає внесення змін до статті 50 Закону України «Про Національну поліцію» щодо окремих питань перевірки кандидатів на службу.
Війна змінює не лише кордони — вона змінює свідомість. Сьогодні український спорт уже давно вийшов за межі арен, килимів і стадіонів. Він став частиною національного спротиву.
Коли країна воює, кожен фронт має значення. Є фронт бойовий. Є інформаційний. Є економічний. Але є ще один — не менш важливий — фронт формування сили нації. І цей фронт проходить через спортивні зали, борцівські килими та дитячо-юнацькі школи.
Сьогодні, 24 лютого 2026 року — чотири роки з початку повномасштабної війни проти України. У роковини вторгнення в Києві близько 7 000 учасників зібралися в межах Національного дня молитви за Україну. Ініціатором та активним учасником заходу стала ГО «Тінь», яка об’єднала представників своїх осередків з різних регіонів держави, їхні родини та небайдужих громадян.
Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України «Артан» здійснив серію результативних наступальних дій на Запорізькому напрямку, повернувши контроль над ключовими позиціями поблизу Степногірська.
У четверті роковини з дня загибелі бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Олександра Білаша та Володимира Володіна в Полтаві відбулися заходи з ушанування їхньої пам’яті.
Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби м. Києва Михайло Бугай в інтерв’ю АСПІ заявив, що підтримка дитячого спорту під час війни є питанням національної безпеки, а українські чемпіони з боротьби мають бути прикладом і отримувати системну державну підтримку.