В УПЦ розповіли, як потрібно молитися в період епідемії коронавірусу

Автор:
145
последние новости в Украине останні новини в Україні

Текст молитви звернення до Бога був затверджений Священним Синодом Української Православної Церкви (УПЦ). Прохання потрібно вимовляти під час проведення Божественної літургії протягом карантину, пов'язаного з епідемією коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив Центр інформації УПЦ у Facebook.

Також Синод дав благословення на окроплення святою водою і дзвін при завершенні молебень. Звернення Синоду буде оголошено найближчої неділі, 22 березня, в церквах і храмах УПЦ.

Крім того, в Синоді закликали прихожан і духовенство дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України з протиепідемічних заходів і обмежень.
Також зазначено, що в разі погіршення протиепідемічної обстановки в країні, і в разі необхідності введення додаткових обмежень єпархіальним архієреям необхідно погоджувати свої рішення з Предстоятелем УПЦ.

Наводимо текст молитов, опублікованих Центром інформації УПЦ 18 березня.

МОЛИТВА ВО ВРЕМЯ ГУБИТЕЛЬНОГО ПОВЕТРИЯ И СМЕРТОНОСНЫЯ ЗАРАЗЫ

Бо́же Вели́кий и Вы́шний, Благоутро́бный и Человеколюби́вый Влады́ко, услы́ши нас недосто́йных рабо́в Твои́х, во мно́жестве ми́лости Твоея́ и низпосли́ нам по́мощь Твою́ во вре́мя наше́ствия боле́зни губи́тельныя на род челове́ческий, Твое́ю Кро́вию иску́пленный.
Ве́мы Го́споди, яко согреши́хом пред Лице́м Твои́м и грехо́м на́шим несть числа́ . Но умилосе́рдися и отврати́ от нас гнев Твой пра́ведный на ны дви́жимый. Не прогне́вайся на ны зело́ , Ты бо рекл еси́ , яко ра́дость быва́ет на небеси́ о еди́ном гре́шнице ка́ющемся. Приими́ ны́не и на́ше покая́ние, сле́зы и смире́нныя моли́твы возноси́мыя из глубины́ серде́ц на́ших пред святы́м олтаре́м Твои́м.

О́тче щедро́т, Бо́же вся́кого утеше́ния, укрепи́ ны моли́твами Преблагослове́нныя Влады́чицы на́шея Богоро́дицы, си́лою Честна́го и Животворя́щего Креста́ , свята́го великому́ченика и цели́теля Пантелеи́мона, святителя Луки, исповедника Кры́мскаго, святы́х враче́й и цели́телей на́ших: Ага́пита, Дамиа́на, Ипа́тия Пече́рских и Все́х святы́х земли́ на́шея и прекрати́ боле́зненное пове́трие и отжени́ от нас вся́кую боле́знь и не́мощь, да изба́вльшеся от вся́кия напа́сти Руко́ю Твое́ю кре́пкою, порабо́таем Ти со вся́ким благодаре́нием. Да я́ко и ны́не причаща́ющеся Твоего́ неизглаго́ланнаго Человеколю́бия, пое́м и сла́вим Тя, Творя́щаго вели́кая и чу́дная, сла́вная же и изря́дная.

Я́ко Ты еси́ Исто́чник исцеле́ний, Бо́же наш, и Тебе́ сла́ву возсыла́ем, Отцу́ и Сы́ну, и Свято́му Ду́ху, ны́не и при́сно, и во ве́ки веко́в. Ами́нь.

ПРОХАНЯ НА СУГУБІЙ ЄКТЕНІЇ

Милостивно призри, Господи, на недуги и болезни людей Твоих, и умилосердися, мы бо в покаянии Тебе исповедающеся зовем, скоро услыши нас и помилуй.
Еще́ мо́лимся, о е́же прия́ти Бо́гу покая́ние нас, гре́шных рабо́в Свои́х, и очи́стити нас от грехо́в на́ших, и беззако́ния на́ша отъя́ти от нас; рце́м вси: Го́споди, услы́ши и ми́лостивно поми́луй.
Еще́ мо́лимся Тебе́ , Го́споду Бо́гу на́шему, о е́же яви́ти нам ми́лости Своя́ вели́кия и уста́вити боле́зненное пове́трие сие́, неду́гующих же исцели́ти и здра́вие пода́ти; мо́лим Ти ся, услы́ши и поми́луй.

Раніше повідомлялося, що Офіс генерального прокурора України відкрив провадження за фактами катування священиків Православної церкви України російськими бойовиками на окупованому Донбасі. Також повідомлялося, що у Володимирському соборі Києва не буде здійснюватися дезінфекція води, яка використовується для окроплення парафіян під час пасхального богослужіння.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Молода активістка померла після тижня в реанімації.

11:05, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У Миколаєві стався жосткий конфлікт між водієм міської маршрутки і чоловіком, який воював за визволення України на Донбасі і отримав важкі бойові поранення. Про це стало відомо від користувача у Facebook Іллі Зелінського, який розповів про ситуацію, а також продемонстрував відео "виховної бесіди", яку провели побратими побитого воїна з водієм маршрутного таксі № 91.

11:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Ліван у Балтійському морі і Росія в 16-му столітті. Глядачі онлайн-уроку з історії помітили нові ляпи.

10:51, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Офіс президента повідомив, що на зйомки телеуроків з держбюджету не витратили ні копійки.

10:35, Сьогодні

Тест на коронавірус вже можна купити в аптеці чи зробити в приватній лабораторії, - Ляшко

Автор:
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Українські аптечні заклади вже можуть продавати тести на коронавірус. Про це повідомив 10 квітня на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Як зазначив посадовець, експрес-тести на COVID-19 офіційно дозволені до продажу,і їх наявність в тій чи іншфй аптеці залежить лише від бажання власника закладу.

 "В аптеках можуть продаватися експрес-тести — це питання суб'єкта господарювання, який володіє аптекою", — сказав Ляшко.

Також він додав, що приватні лабораторії теж можуть закуповувати тест-системи, в “разі якщо вони вимогам біологічної безпеки та мають право працювати зі збудником другого класу патогенності”.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, провівши інспекцію в Миколаєві, не виявив порушень у тестуванні на коронавірус. 

Раніше повідомлялося, що Миколаївська область станом на ранок 9 квітня залишається єдиним регіоном, де не зафіксовані випадки коронавірусу. У зв'язку з цим Віктор Ляшко 9 квітня прибув до Миколаєва.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У пологовому будинку запідозрили, що у щойно народженої дівчинки проблеми зі здоров’ям і відвезли її до міської дитячої лікарні, де дитині вирізали частину шлунку.

10:06, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в п'ятницю, 10 квітня, в щоденному брифінгу про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції поділиться останньою інформацією про кількість хворих COVID-19 в країні.

09:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Результат ПЛР-аналізу надійшов уже після смерті чоловіка.

17:31, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Миколаєві провели "спецоперацію" з виявлення коронавірусу. Інфікованих не виявили.

17:09, Вчора