У Microsoft розповіли, що трапиться з комп'ютерами, що працюють на Windows 7, після 14 січня

Автор:
565
последние новости в Украине останні новини в Україні

В корпорації Microsoft опублікували попередження для всіх користувачів операційної системи Windows 7, "термін дії" якої вийде 14 січня 2020 року.

Звична "сьома вінда" досі у багатьох є улюбленою операційною системою. Консерватизм можна визначити й за потоками торент, звідки досі забирається дана операційна система з різною "смакотою", якою наділяють досвідчені хакери образи легендарної "сімки".

Як заявили в корпорації Microsoft, підтримка Windows 7 закінчується трохи більше, ніж через 2 тижні, а саме 14 січня 2020 року.

Що ж станеться з комп'ютерами, які працюють завдяки цій операційній системі? 

Як повідомили в компанії, комп'ютери й далі зможуть на ній працювати, однак такі користувачі залишаться без підтримки, що означає ймовірність збитку безпеки комп'ютера.

"Підтримка Windows 7 закінчується 14 січня 2020 р. Настав час змін. Якщо ви продовжите використовувати Windows 7 після завершення підтримки, ваш ПК все одно буде працювати, але він може стати більш вразливим до ризиків безпеки та вірусів. Робота вашого комп'ютера не буде порушена, однак корпорація Microsoft більше не надаватиме вашому підприємству послуги супровідної технічної підтримки. Оновіться до Windows 10, Office і платформи Intel® vPro™", - сказано в повідомленні корпорації.

Варто нагадати, що WhatsApp також перестане працювати на мільйонах смартфонах по всьому світу у 2020 році, оскільки припиняє підтримку для старих операційних систем iPhone та Android телефонів і мобільних пристроїв Windows.

ВАЖЛИВО: з 1 лютого 2020 року будь-яка модель iPhone під управлінням iOS 8 або старше більше не буде підтримуватися, а також будь-який пристрій під управлінням Android версії 2.3.7 або старше.

Користувачі цих операційних систем вже не можуть створювати нові облікові записи WhatsApp або повторно перевіряти наявні облікові записи.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Технології»
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Виробники тютюну фінансують або самі займаються розробкою вакцин або виділяють гроші на медикаменти та обладнання для лікарів.

16:01, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Новітній український протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун", випробування якого пройшли на полігоні "Алібей" в Одеській області, вперше успішно вразив надводну ціль на відстані близько 100 км.

15:49, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

У школі стартапів при університеті “Львівська політехніка”  волонтери почали робити захисні екрани для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.

2 квітня, 18:16
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

На порталі можна отримати кілька видів довідок, оформити виплати і ФОП. Доступні також п'ять державних реєстрів.

 

 

2 квітня, 16:52

4 сценарії кризи: бізнесмен Павло Фукс представив варіанти реакції держави на глобальні виклики

Автор:
44
последние новости в Украине останні новини в Україні

Відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс у своєму Телеграм-каналі поділився цікавою думкою наукового співробітника Університету Суррея Саймона Мэйра у статті для The Conversation про варіанти вирішення глобальних криз, які виникають перед державами.

Згідно зі статтею, реакція на локдаун з боку держави може бути різною: 1. Занурення в варварство; 2. Сильний державний капіталізм; 3. Радикальний державний соціалізм; 4. Спільнота взаємодопомоги.

Впасти в варварство – найгірше, що може статися. Це відмова підтримати слабких. Тих, хто опинився поза ринку через безробіття або хвороби. Хаос може виникнути, якщо через обвал на піку пандемії допомоги уряду не вистачить для підтримання стійкості домашніх господарств.

Сильний державний капіталізм – це коли уряд дозволяє як можна більшій кількості компаній продовжувати роботу. На короткий термін кризи – логічне рішення. Однак зростання захворюваності та смертей може примусити державу вдаватися до більш радикальних обмежень.

Радикальний державний соціалізм – роль уряду зводиться не до захисту окремих секторів економіки, а до захисту самго життя. Націоналізація лікарень у разі загострення корона-кризи – один з прикладів. Виробництво продуктів харчування, житла – теж. В такому випадку держава зобов'язана надавати громадянам доступ до "базового" набору споживчих товарів.

Взаємодопомога – це самоорганізація. Основна роль належить не державі, а окремим групам. Повинні будуть з'явитися нові демократичні структури: спільноти, здатні швидко мобілізувати значні ресурси.

"Який сценарій мені бачиться стосовно України? Подоба "держсоціалізму" ми вже будували в минулому. Вийшло не дуже, м'яко кажучи. Я швидше вірю в сильний держкапіталізм і самоорганізацію. Державі апріорі відводиться основна роль "вирулювача" з кризи. Однак наша держава не дуже сильна, так що ми повинні покладатися на взаємодопомогу. Ну, наприклад, хоча б як у випадку з Антикризовими штабами в регіонах", – зазначив Павло Фукс.

Що після корона-кризи? Саймон вважає, що буде спроба побудувати новий тип економіки, яка буде гнучкою, стійкої до пандемій. Як у світовому масштабі, так і на рівні окремих держав і навіть компаній. Головною метою в майбутньому буде не масштабне збільшення виробництва, а створення системи, здатної "скорочуватися". При цьому люди не повинні втрачати засобів до існування.

"Минула інтенсивність праці, вважає Саймон, світу просто не потрібна.Мова йде не тільки про скорочення робочого тижня. Людям потрібно дозволити працювати повільніше і з меншим тиском. І, звичайно ж, в новій економічній системі залежність людей від зарплати повинна бути зменшена. Здається, ми все частіше будемо чути про безумовний базовий дохід", - резюмував бізнесмен.

Нагадаємо, світова фінансова криза і прогноз по Україні: бізнесмен Павло Фукс поділився важливою інформацією.

Читайте також: Павло Фукс поділився важливими порадами з бізнесом і політикам в розпал пандемії COVID-19.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Печерський районний суд Києва залишив під вартою до 1 червня підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка.

20:22, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

МОЗ - в Україні 804 випадки зараження COVID-19, підтверджених лабораторним аналізом, 20 осіб померли. Влада Києва підготувалася до сценарію Італії та Іспанії з великою кількістю померлих.

18:53, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Також держава висадила дерева на Поліссі, у Степовій та Лісостеповій зонах.

17:01, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Обсервація становитиме 14 днів у спеціальних закладах, які мають підготувати на рівні місцевої влади.

16:33, Вчора