23 березня 2020

Словник англійського сленгу поповнився новим словом, яке характеризує панікерів, які істерично скуповують товари в магазинах, а також тих, хто ігнорує рекомендації медиків, щодо поведінки під час пандемії. Тепер таких людей англомовне населення зможе називати коротко: "covidiot".

23 березня, 07:18
28 лютого 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Директор американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) Роберт Редфілд під час слухань у закордонних справах Палати представників США відповів на ряд оперативних питань, щодо епідемії нового коронавірусу.

28 лютого, 08:20
3 лютого 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

"Уряд США досі не надав нам жодної істотної допомоги, проте він був першим, хто евакуював співробітників свого посольства".  

3 лютого, 11:11
8 грудня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Внаслідок тисняви на концерті в нічному клубі поблизу італійської Анкони загинули п'ятеро неповнолітніх і мама одного з них.

8 грудня, 09:18
29 травня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Аеропорт британського міста Манчестер був евакуйований через повідомлення про можливе обвалення будівлі. Інцидент стався у вівторок вранці, 29 травня. Десятки людей змушені були покинути приміщення і очікувати зовні.

29 травня, 10:39
3 жовтня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Останніми тижнями в Україні зростають ціни на продукти у зв'язку зі щоденним знеціненням гривні. Про те, що насправді очікує на національну валюту цього року і чи варто бігти до обмінників і купувати долари зараз, розповіли у сюжеті Сніданок з 1+1.

Подорожчання стосується як імпортних харчових продуктів, так і побутових речей та ліків. Це спричиняє паніку не лише на валютному ринку, а й серед населення. Українці бідкаються, що грошей зовсім нема.

3 жовтня, 09:48