У Женеві завершилися переговори глави МЗС РФ Сергія Лаврова та держсекретаря США Ентоні Блінкена, присвячені російським пропозиціям щодо "гарантій безпеки". Зустріч тривала менше запланованого часу – півтори години.

Війна на Донбасі є викликом, який Україні необхідно подолати заради миру в майбутньому. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до курсантів Луганського військового ліцею в день прийняття присяги на острові Хортиця (Запорізька область).

14 жовтня, 20:10
30 липня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Спортсмени з України, які взяли участь у змаганнях на XV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі здобули 25 нагород та посіли почесне шосте місце в медальному заліку.

30 липня, 09:40
1 липня 2018

Український спортсмен з Полтавщини Олег Кухарик став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді та юніорів.

1 липня, 07:02