Переможниця Національного відбору на Євробачення 2022 Аліна Паш потрапила у скандал через виступ в окупованому Криму у 2015 році. Вона подала повторний запит до ДПСУ, щоб отримати довідку про законний перетин кордону півострова.

15 лютого, 19:54
15 грудня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Українська шаблістка Ольга Харлан перемогла на етапі Кубка світу, що проходив в США у місті Солт-Лейк-Сіті.

15 грудня, 10:18
28 червня 2018

Українка Надія Кіченок разом з Катериною Макарової (Росія) проходять в 1/2 фіналу. Їх суперниці Еліс Мертенс (Бельгія) і Демі Схюрс (Нідерланди) достроково завершили виступ з рахунком 6-2, 2-1, відмова.

28 червня, 15:00
17 червня 2018

У першому раунді кваліфікації українська тенісистка Катерина Бондаренко зустрілася з володаркою wild card - британкою Тарой Мур на турнірі в Великобританії.

17 червня, 10:30