21 листопада 2020

В Одесі четверо п'яних чоловіків напали на офіцера поліції та його 17-річного брата. При спробі захиститись, він поранив кількох з них з травматичного пістолета, однак був побитий до втрати свідомості та пограбований.

21 листопада, 15:38
14 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Правоохоронець разом зі своїм "компаньйоном", який раніше також служив у поліції, скоїли пограбування пенсіонерів в Одеській області. Зловмисники увірвалися в будинок до літніх людей для заволодіння грошовими коштами.

14 липня, 14:20
19 вересня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

У Дніпрі викрили злочинне угруповання, яке здійснювало злочини, в тому числі розбій, видаючи себе за співробітників Служби безпеки України, Нацполіції, а також кримінальних авторитетів.

19 вересня, 11:33
1 грудня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Коррупция и разбой на таможне - это один из крупнейших вызовов, стоящий перед современными украинцами. К сожалению ни одна из начатых реформ не смогла кардинально изменить ситуацию с мошенничеством и взяточничеством в ведомстве Государственной фискальной службы. Однако терпение граждан имеет пределы, особенно, когда дело касается легального бизнеса ветеранов Украино-российской войны, на котором решили нажиться взяточники, пользуясь должностным положением. Но закаленные в боях воины, обладающие обостренным чувством справедливости, не склонны бросать своих товарищей на расправу корупционерам.

1 грудня, 10:47